یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳

آموزش مجازی زائران عتبات دانشگاهیان آغاز شد

فقیهی

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: آموزش مجازی دانشگاهیان راهی عتبات آغاز شده ودر این راستا کلاس‌های آموزشی ویژه زائران فرهیخته دانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، حجت الاسلام فقیهی، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تشریح آخرین وضعیت آموزش زائران عتبات دانشگاهیان گفت:طرح ارائه آموزش مجازی به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر کشور آغاز شد.

فقیهی گفت: برای برگزاری همایش‌های استانی قبل از سفر و جلسات، سرفصل‌های آموزشی، بسته‌های فرهنگی، عکس وکلیپ تهیه شده و در اختیار شوراهای هماهنگی ستاد در سراسر کشور قرار گرفته است. برای زائران عتبات دانشگاهیان یک جلسه آموزشی قبل از سفر برگزار می‌شود و این جلسات تا پایان این دوره ادامه دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزشی، همایش‌های استانی هم با حضور مسئولین ستاد و کلیه زائرین اصلی و ذخیره در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطر نشان کرد: از آنجایی که زائرین دانشگاهی خواهان اطلاعات بیشتری در خصوص عتبات و آمادگی برای این سفر هستند به همین منظور سامانه آموزش مجازی شامل سه درس" آثار و اسرار نماز، احکام کاربردی و حیات پاکان" راه‌اندازی شده و متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکی samane.labbayk.ir مراجعه و با وارد کردن مشخصات خود از این بسته‌های آموزشی استفاده کنند.

فقیهی گفت:آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان بعد از ثبت نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی آغاز شده است. از بین زائرانی که با موفقیت دوره‌های آموزش مجازی را تا ۲۰ اسفند ماه بگذرانند کمک هزینه‌های زیارتی تعلق خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، وی افزود:زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند، پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرس amoozesh@labbayk.ir ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.