پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱

در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

کانون محیط زیست رستاک شورای مرکزی خود را شناخت

محیط زیست

کانون محیط زیست رستاک دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با برگزاری انتخابات ضمن معرفی اعضای شورای مرکزی از نخستین فعالیت نشریاتی خود خبر داد. حمید یاربی بیشترین رای را در شورای مرکزی بخود اختصاص داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، انتخابات شورای مرکزی کانون محیط زیست رستاک ظهر روز گذشته ۲۸ آذرماه درحالی برگزار شد که این کانون در ابتدای ترم جاری مجوز فعالیت خود را در نخستین جلسه شورای فرهنگی گرفته بود.

انتخابات کانون محیط زیست رستاک دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بعد از ثبت نام ۱۵ نفر از کاندیداتورها از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه شروع و تا ساعت۱۴ در محوطه اصلی دانشگاه به طول انجامید که با شرکت تعدادی از دانشجویان همراه شد. شمارش آرا در حالی به پایان رسید که حمید یاربی، نازنین قیس، محمدرضا امینی، پریسا پور نظر علی و رضا زرقانی بعنوان اعضای اصلی و حمیدرضا صفایی و فاطمه صفائیان بعنوان اعضای علی البدل با رای دانشجویان انتخاب شدند.

حمید یاربی از فعالان این کانون در حاشیه انتخابات و در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: نخستین شماره از نشریه این کانون که مجوز فعالیت خود را از شورای نظارت بر نشریات دانشگاه اخذ کرده است بعنوان یکی از مهمترین فعالیت ها و در جهت آشنایی هرچه بیشتر دانشگاهیان با وظایف این کانونتهیه شده و بزودی منتشر می گردد.

وی ضمن اشاره به اهمیت تاسیس این چنین کانون های فرهنگی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا فرهنگی آشتی با محیط زیست را ابتدا از دانشگاه و شهر خودمان شروع کنیم و آن را برای فرزندان آینده این مرز و بوم حفظ نماییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.