چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت:

رقابت در جشنواره سیمرغ باید باعث تحکیم رفاقت‌ها شود/ همفکری کارشناسان دبیرخانه با ستاد، موجب ارتقا عملکرد جشنواره خواهد شد

جشنواره سیمرغ

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: جشنواره بین المللی سیمرغ یکی از بزرگترین برنامه‌های حوزه فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است که باعث شور و نشاط مضاعفی در دانشگاه‌ها می‌شود.

به گزارش مفدا، امیر للـه‌گانی در نشست کارشناسان دبیرخانه‌های دانشگاهی جشنواره سیمرغ که در مشهد برگزار شد، گفت: برای حفظ این شور و نشاط در بین دانشجویان لازم است دبیرخانه‌های دانشگاهی فعالتر از گذشته به ترویج ارزش‌های این جشنواره بپردازند.

وی با تاکید بر اینکه اصل اساسی در برگزاری این نوع جشنواره‌ها، مشارکت حداکثری، توسعه فضای فرهنگی و هنری و همچنین افزایش شور و نشاط و هیجان در کنار تحصیل دانشجویان است، خاطرنشان کرد: به تجربه دیده‌ایم در مواقعی که دبیرخانه‌های فعال تری داریم، با تعداد آثار بیشتر و باکیفیت تری روبرو بوده‌ایم و همچنین رضایت مندی دانشجویان بیشتر بوده است.

للـه‌گانی تاکید کرد: در فضاهای دانشجویی بخصوص مسابقات و جشنواره ها باید مراقب باشیم تا رقابت‌ها، باعث افزایش رفاقت ها شود تا در کنار فضای رقابتی بین دانشجویان و یا دانشگاه ها که ویژگی یک جشنواره است، انگیزه های همکاری و دوستی نیز مضاعف شود.

وی خطاب به کارشناسان حاضر در جلسه گفت: فراخوان دهمین دوره جشنواره بین المللی سیمرغ نیز آماده است و بزودی اعلام می‌شود. اگر نقطه نظراتی دارید می‌توانیم از آن استفاده کنیم. البته بسیاری از دوستان به صورت غیررسمی و رسمی از طریق نامه و تلفن پیشنهادات خود را به ما منتقل کرده‌اند.

للـه‌گانی در پایان با بیان اینکه نقدهای همکاران دانشگاهی و دانشجویان به جشنواره باعث ارتقا آن در دوره های مختلف شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه افرادی که در حال حاضر در دبیرخانه مرکزی این جشنواره حضور دارند، با جدیت فعالیت می کنند بطوریکه حجم کار آنها در جشنواره سیمرغ با کار اداری قابل مقایسه نیست و انشالله با همکاری و همفکری شما در دبیرخانه‌های دانشگاهی بتوانیم، فضای بهتری برای دانشجویان رقم بزنیم.

 لینک کوتاه 

کد خبر82492

ارسال نظر

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.