چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

بازدید معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از دانشکده بهداشت دامغان

semnan

دکتر حاجی حسنی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه به اتفاق جوادی فر مدیر دانشجویی و تجلی مدیر فرهنگی دانشگاه از دانشکده بهداشت دامغان بازدید کردند و با حضور در جمع مسئولین و کارشناسان دانشکده بهداشت به بحث و بررسی مسائل مختلف حوزه دانشجویی و فرهنگی پرداختند.

به گزارش مفدا سمنان ، دکتر ناصحی نیا رئیس دانشکده بهداشت ضمن عرض خیر مقدم خدمت معاون و مدیران حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، از حضور دکتر حاجی حسنی و همکارانشان در دانشکده بهداشت و برگزاری جلسات صمیمانه با مسئولین و مسئولین تشکل های دانشجویی تقدیر و تشکر کرد.

سپس دکتر حاج حسنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن تشکر از زحمات مسئولین و همکاران دانشکده بهداشت، از کارشناسان فعال در حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده خواست که بیش از پیش به دانشجویان در اجرای برنامه های فرهنگی و دانشجویی اعتماد کنند و شرایط را برای بروز استعداد این عزیزان فراهم نمایند.

در ادامه این جلسه، حاضرین به طرح موضوعات مختلف در حوزه های اردوهای دانشجویی، برنامه های فرهنگی متمرکز در دانشگاه، ایاب و ذهاب دانشجویان، گروه های دانشجویی فعال در برنامه های مختلف و... پرداخته و تصمیماتی در این حوزه اتخاذ گردید.

سپس دکتر حاجی حسنی و هیات همراه و مسئولین دانشکده بهداشت از بخش های مختلف سلف سرویس، آشپزخانه و خوابگاه های دانشجویی دانشکده بازدید نمودند.

همچنین تیم بازدیدکننده با دبیران تشکل های دانشجویی دانشکده نشست صمیمانه ای را برگزار کرده و از نزدیک با دیدگاه ها و مسائل مطروحه آنان آشنا شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.