دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان علوم پزشکی ایرانشهر

به همت معاونت فرهنگی دانشجوئی جشن فارغ التحصیلی رشته های کارشناسی ناپیوسته فوریت پزشکی، کارشناسی هوشبری، کاردانی هوشبری، مامائی، تکنسین دهان و دندان، بهداشت محیط، اتاق عمل و فوریت پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، به همت معاونت فرهنگی دانشجوئی، جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر یکشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۵ساعت ۱۸ در سالن همایش های دانشگاه ولایت با حضور دکتر امینی فرد رئیس دانشکده، سرکار خانم صالحیان معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر امینی معاون توسعه، خانم دیده ور مدیر فرهنگی دانشجوئی، خانم دکتر آذرکیش مدیر آموزش تحقیقات، رئیس دفتر نماینده محترم ایرانشهر، اساتید، کارکنان و خانواده های دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم خانم دیده ور مدیر فرهنگی و دانشجویی ضمن خیر مقدم به دانشجویان، این روز را به تمامی فارغ التحصیلان تبریک گفت.  سپس به بیان تاریخچه ای از سوگند نامه پرداختند که در هر کشور بنا به فرهنگ آن کشور سوگند نامه تغییر کرده است و از دانشجویان خواستند نسبت به ادای سوگند نامه پایبند باشند. وی افزود در این جشن نزدیک به ۱۷۰ نفر از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی در رشته های کارشناسی ناپیوسته فوریت پزشکی،کارشناسی هوشبری، کاردانی هوشبری، مامائی، تکنسین دهان و دندان، بهداشت محیط، اتاق عمل و فوریت پزشکی فارغ التحصیل می شوند.

سپس دکتر امینی فرد رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر ضمن  اظهار خوشحالی از حضور در این جشن طی سخنانی خاطر نشان کرد که دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی ارتباط خود را با دانشگاه قطع نکنند تا دانشگاه بتواند از پتانسیل های علمی،‌ اخلاقی و فرهنگی آنها در عرصه‌های مختلف آموزش، پژوهش و سایر خدمات استفاده کند و فرمودند دانشجویان نسبت به ادامه تحصیل در مدارج بالاتر علمی تلاش کنند.

لازم به ذکر است، اجرای زنده ی موسیقی، اجرای تئاتر، پخش کلیپ با همکاری خود دانشجویان، مسابقه و... از دیگر بخش های این مراسم بوده که جوی شاد را در سالن برقرار نمود.
 پایان این مراسم، قرائت سوگندنامه بود که توسط خانم دادخواه از اساتید دانشکده خوانده شد و دانشجویان باهدف خدمت به کشور و ارتقای سطح علمی رشته ی خود در پیشگاه خداوند سوگند یاد کردند.

در پایان عکس یادگاری مسئولین و دانشجویان، خاطرات زیبایی از مراسم را ثبت نموند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.