یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹

آغاز اعزام عتبات دانشگاهیان از اول بهمن ماه/نتایج قرعه کشی در سایت لبیک اعلام شد

عتبات دانشگاهیان

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: بیستمین دوره از عتبات دانشگاهیان از یک بهمن آغاز خواهد شد و ۱۲ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به سفر عتبات اعزام می‌شوند.

به گزارش مفدا، به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهی، حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی گفت: قرعه کشی متقاضیان بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.

وی ادامه داد: دانشگاهیانی که برای اعزام به عتبات ثبت‌نام کردند، می‌توانند با مراجعه به لینک اعلام نتایج در سایت لبیک و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه‌کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: ثبت‌نام از متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان از ۶ آذرماه در سایت لبیک آغاز و تا ۱۸ آذر ماه ادامه داشت و در این مدت بیش از ۵۲ هزار نفر از دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات در سایت لبیک ثبت‌نام کردند.

فقیهی گفت: پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام شده اند که اسامی آنها در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده است.

وی افزود: زائرین اصلی و ذخیره باید بعد از مشاهده نتایج، نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود در سایت لبیک اقدام و مدارک خواسته شده را آماده کرده و به شوراهای استانی خود تحویل کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: در بیستمین دوره از عتبات دانشگاهیان که از یک بهمن آغاز خواهد شد، ۱۲ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به سفر عتبات اعزام می‌شوند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.