یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها خبر داد:

سند دانشگاه اسلامی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال می شود

رستمی /نهاد رهبری

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: موضوع سند دانشگاه اسلامی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی درحال تغییر است به زودی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی گفت: امروزه انقلاب اسلامی تمام قد در مقابل نظام لیبرال جهانی ایستاده است و مهمترین ابزار در میدان نبرد با جبهه جهانی استکبار، اخلاص و امید به نصرت الهی است.

وی تلاش ویژه در بحث ازدواج دانشجویی از طریق آموزش، معرفی، برنامه های فرهنگی، مشاوره‌ها، ایجاد خوابگاه‌های متاهلین را رسالت اصلی امروزه دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همچنین گروه معارف دانشگاه‌ها را یک گروه نه صرفا آموزشی، بلکه تربیتی، تبلیغی و پرورشی برشمرد و وظیفه اساتید این گروه بسیار خطیر دانست.

وی با تشکر از زحمات دبیران هم اندیشی اساتید دانشگاه‌ها، وظیفه آنها را ارتباط گسترده با اساتید و اعطای راهکارها و پیشنهادات اساتید و نخبگان دانشگاهی در حل معضلات کشور دانست.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: موضوع سند دانشگاه اسلامی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی درحال تغییر است به زودی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی ادامه داد: در حوزه فرهنگی محدودیت‌های بودجه ای داریم و کمک‌هایی که در این زمینه می‌شود آورده‌های بسیار گسترده‌ای خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.