یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

دبیرکانون دانشجویی خیریه بهار دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتخاب شد

خیریه بهار

در اولین جلسه کانون خیریه بهار دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پس از رای گیری سعیده عزیزی به عنوان دبیر ، فاطمه صدرانیا به عنوان نائب دبیر، هانیه احمدی خزانه دار کانون خیریه بهار انتخاب شدند.

به گزارش مفدا گیلان، در اولین جلسه کانون خیریه بهار دانشگاه علوم پزشکی گیلان که با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کارشناسان این حوزه برگزار شد،پس از رای گیری دبیر،نائب دبیر و خزانه دار این کانون مشخص شد.

فیروز نصیرزاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این جلسه با اشاره به اهمیت انجام کارهای خیر اظهار کرد: مردم مسلمان همیشه در همه جای دنیا مشتاق کمک به همنوعان خود هستند و مردم کشور ما در بسیاری از بلای طبیعی و حوادث به صورت خودجوش اقدام به کمکهای مردمی می کنند.

وی با اشاره به گسترش فرهنگ کمک در جامعه تحصیل کرده گفت: فعالیت‌های دانشجویی مانند فعالیت در امور خیریه بهترین راه برای رسیدن به بلوغ اجتماعی است و انجام اینگونه فعالیت ها  منافاتی با تحصیل ندارد، و برای قشری که با جان و سلامت مردم سرکار دارند یک امر ضروری است زیرا متخصص بی‌دغدغه  در جامعه نمی تواند دردی از دردهای مردم بکاهد .

نصیرزاده خاطر نشان کرد: کانون خیریه بهار می تواند از یک نهال به درختی تنومند تبدیل شود و تمام فعالیتهای که در این دانشگاه در زمینه های اقدامات خیرهانه صورت می گیرد می تواند توسط این کانون به صورت هرچه بهتر اجرا شود که لازمه آن این است که شما فعالان این کانون بتوانید در فضای دانشگاه اعتماد همه اقشار را به سوی خود جلب و علاوه بر مشهوریت ،مقبولیت و محبوبیت کسب کنید.

در این جلسه که با محوریت انتخاب دبیر کانون و تقسیم وظایف بین اعضای شورای مرکزی صورت گرفت پس از رای گیری سعیده عزیزی به عنوان دبیر ،فاطمه صدرانیابه عنوان نائب دبیر،هانیه احمدی خزانه دار کانون خیریه بهار انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.