سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۸

دبیر تربیت بدنی منطقه شمال شرق:

سطح مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر منطقه شمال شرق مطلوب بود

چمنیان

عباس چمنیان دبیر تربیت بدنی منطقه شمال شرق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، سطح برگزاری مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های این منطقه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: شور و اشتیاق خاصی بین ورزشکاران در این رویداد ورزشی حاکم بود.

چمنیان در گفت وگو با خبرنگار مفدا با اشاره به برگزاری مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه شمال شرق گفت:  از میان دانشگاه‌های علوم پزشکی که در منطقه شمال شرق کشور قرار دارد، دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه میزبانی این دوره از مسابقات را تقبل کرد و این امر بسیار خوشحال کننده است. انصافا میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در برگزاری این رویداد ورزشی ستودنی بود.

وی خاطرنشان کرد: نخستین دوره مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال شرق طی روزهای ۱۵ و ۱۶ آذرماه با حضور بیش از ۵۰ شرکت کننده از ۷ دانشگاه علوم پزشکی این منطقه در ۴ رشته ورزشی فریزبی، فوتبال روی میز، دارت و طناب زنی برگزار شد. این رویداد ورزشی که با استقبال خوبی از سوی دانشجویان همراه بود سبب افزایش تحرک، نشاط و پویایی در میان اقشار دانشجو شد. در این رویداد ورزشی به نفرات برتر رشته‌های مختلف احکام و مدال توزیع شد.

دبیر تربیت بدنی منطقه شمال شرق دانشگاه‌های علوم پزشکی، یکی از راهکارهای موثر برای افزایش سطح شادابی و تحرک در میان دانشجویان را برگزاری مسابقات و جشنواره‌های ورزشی در سطح دانشگاه‌ها و خوابگاه‌ها عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف برگزاری نخستین مسابقات ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر در منطقه شمال شرق کشور، غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان، ارتقای سطح آمادگی دانشجویان به منظور حضور در المپیاد ورزش‌های همگانی است. هر چقدر فعالیتهای ورزشی و تربیت بدنی در سطح مناطق مختلف برگزار شود، به توسعه ورزش کمک کرده‌ایم.

چمنیان گفت: با توجه به نزدیکی چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که  اواخر بهمن و اوایل اسفند ماه  در دو بازه زمانی مجزا در خزرآباد ساری برگزار می‌شود، با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده و با تشکل جلسه شورای ورزشی منطقه شمال شرق، تصمیم به برگزاری نخستین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر به مزبانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه کردم. خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی تربیت حیدریه میزبانی شایسته‌ای از این رویداد ورزشی داشت. این جشنواره ورزشی که در ۴ رشته برگزار شد، باعث شد ورزشکاران حاضر در این مسابقات. محک خوبی بخورند.

وی از تشکیل سه کارگاه منطقه‌ای با حضور کارشناسان و مدیران تربیت بدنی منطقه شمال شرق خبر داد و گفت: این کارگاه‌های ورزشی با هدف مشارکت و همفکری مدیران تربیت بدنی با هدف توسعه ورزش در سطح دانشگاه‌ها برگزار شد که دستاوردهای خوبی به همراه داشت.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین با توجه به برگزاری دو المپیاد همگانی دانشجویان پسر و دختر وزارت بهداشت و همچنین برگزاری رقابتهای فوتسال وزارت بهداشت، اظهار کرد: یکی از اهداف ما افزایش سطح آمادگی دانشجویان منطقه شمال شرق در این رویداد ورزشی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.