سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه؛

غرفه خیریه دانشجویی باران در دانشگاه علوم پزشکی فسا افتتاح شد

غرفه خیریه دانشجویی باران فسا

به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا، بار دیگر "غرفه انار" با حضور اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش مفدا فسا، این غرفه به همت انجمن خیریه دانشجویی باران در محل کافی شاپ دانشگاه علوم پزشکی فسا برپا شد.

دکتر علی اصغر خالقی، رییس دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از اهداف والای انجمن خیریه دانشجویی باران، این قبیل فعالیت‌ها در دانشگاه را ستود و ادامه داد: بدون تردید خلوص در روح و جسم این اقدام ارزنده موج می‌زند و چه زیباست که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا فعالیت های خیرخواهانه را از وظایف اصلی خود می‌دانند.

در ادامه دکتر مجید نقدی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از کلیه دست اندرکاران این طرح زیبا تشکر کرد و گفت: بدون شک این قبیل فعالیت‌ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است، هم چنین فعالیت های بشردوستانه این انجمن شایسته تقدیر است و امیدواریم با هدفی متعالی بتوانیم در این مسیر بزرگ گامی ارزشمند برداریم.

متین سپهری نیا، دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران نیز ضمن ارائه گزارشی از روند برنامه‌های اجرایی این انجمن، از کلیه دانشجویان فعال تشکر کرد و خاطر نشان کرد: کلیه درآمد حاصل از فروش محصولات این غرفه صرف امور خیریه خواهد شد.

گفتنی است، در این غرفه، محصولات انار و کیک عرضه شد که مورد استقبال تمامی بازدیدکنندگان از قبیل اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.