شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بمناسبت روز دانشجو

روز دانشجو

دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر ۱۳۳۲ طی پیامی فرا رسیدن روز دانشجو را تبریک و تهنیت گفت.

دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶آذر ۱۳۳۲ طی پیامی فرا رسیدن روز دانشجو را تبریک و تهنیت گفت. در متن این پیام آمده است : دانشجویان همواره در طول تاریخ با داشتن آگاهی و بصیرت حماسه آفرینی کردند و با روبرو شدن با استکبار نقش زیبایی از خود به جای گذاشته اند.

روز دانشجو، یادآور رشادت های دانشجویانی است  که با گذشتن از جان خود  از استقلال کشور در برابر استکبار و استعمار جهانی دفاع کردند و این موضوع  بیانگر حقیقتی است که دانشجویان در مسیر کسب علم و دانش، ایمان و بصیرت خود را در حوزه های عقیدتی، اجتماعی و سیاسی تقویت نمایند و هدف اصلی خود را بدست آوردن مهارت و دانش لازم بمنظور استقلال هرچه بیشتر کشور بدانند.

دانشجویان بایستی با داشتن روحیات جهادی  در دورانی که جمهوری اسلامی ایران همواره مورد تهاجم دشمنان

قرار میگیرد با چنگ زدن به ریسمان ولایت فقیه، دوشادوش مردم ایران سرافرازی هرپه بیشتر کشور را رقم بزنند.

در پایان با تبریک مجدد به  تمامی دانشجویان مخصوصا دانشجویان علوم پزشکی تربت حیدریه برایتان آرزو و سربلندی را از درگاه خداوند متعال خواستارم و امیدوارم با تمام توان و داشتن پشتکار لازم پله های ترقی را پشت سر بگذارنید و بتوانید به عنوان عضوی از جامعه به همنوعان خود یاری برسانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.