چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱

برگزاری دومین دوره از انتخابات شورای صنفی دانشجویان

امروز و فردا به نامزدهای مورد نظر خود در خوابگاه ها و دانشکده ها رأی دهید...

انتخابات شورای صنفی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 21 لغایت 22 آذر در کلیه خوابگاه ها و دانشکده های تابعه دانشگاه برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام مدیریت امور دانشجویی دومین دوره از انتخابات شورای صنفی دانشجویان در 26 حوزه انتخاباتی و با شرکت 219 نفر از دانشجویان کاندیدا در این دوره برگزار می گردد.

گفتنی است پس از استقبال بی نظیر دانشجویان و ثبت نام 248 نفر از دانشجویان در این دوره از انتخابات، 23 نفر به دلیل عدم تکمیل فرآیند ثبت نام، 6نفر به علت عدم دریافت تأئیدیه آموزشی از سمت معاونت آموزش دانشکده مربوطه به دلیل تکمیل بودن سنوات آموزشی مجاز و یا داشتن مشروطیت تحصیلی و2 نفر به دلیل دارار بودن حکم انضباطی، امکان احراز صلاحیت پیدا ننمودند.

لازم به ذکر است انتخابات مذکور در روز یکشنبه مورخ 21 آذر در 14حوزه از خوابگاه های تابعه دانشگاه از ساعت 15 لغایت 21 و در 12 دانشکده دانشگاه در روز دوشنبه مورخ 22 آذر ماه از ساعت 10 لغایت 17 برگزار خواهد گردید.

لازم به ذکر است طی همین دوره از انتخابات تعداد 6 صندوق سیار، در بیمارستان های تابعه دانشگاه جهت دریافت آراء مأخوذه از دانشجویان کارورز در بیمارستان ها، تدارک دیده شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.