شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

دانشجویان کنونی هم سن و هم خون دانشجویان انقلابی قدیم هستند/به توان دانشجویانمان ایمان دارم

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با رئیس دانشگاه با حضور هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشگی تبریز به روایت تصویر

دکتر محمد حسین صومی در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشجویان کنونی هم سن و هم خون دانشجویانی هستند که در دانشگاه ها حرف زدند، سختی کشیدند و انقلاب کردند و به توان این دانشجویان برای اصلاح امور امید دارم.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمدحسین صومی در ابتدای سخنان خود در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با هیئت رییسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز که به مناسبت روز دانشجو برگزار شد ضمن تبریک روز دانشجو گفت: حداقل خودم می‌دانم به راحتی دانشجو نشده ام قدر دانشجو ، دانشگاه و صندلی ها را می‌دانم.

وی در رابطه با جایگاه دانشگاه  عنوان کرد: من دانشگاه را کعبه آمالی می‌دانم که در آن انسان‌هایی حیات دارند که برای جایگاهشان زحمت کشیده‌اند و علاقمند، پرکار و پر استعداد هستند؛ مهم ترین شاخصه انسان‌های دانشگاهی این است که امیدوار به آینده هستند و نقشه راه زندگی دارند با عمق وجودم زحمات دانشجویان را حس می‌کنم.

وی ادامه داد: مقدمه انقلاب، دانشجویانی بودند که در دانشگاه حرف زدند، عقایدشان را گفتند و ترویج دادند و سختی کشیدند شما هم خون و هم‌سن آن هایید، به همین دلیل به اصلاح امور کشور به دست شما امید و ایمان دارم.

صومی در مورد اصول جلسات پرسش و پاسخ عنوان کرد: اصول سوال کردن این است که سوال باشد و سوال کننده تا آخر بنشیند.

وی در مورد دغدغه‌هایش در مورد مدیریت گروه‌های مختلف آموزشی گفت : در مورد ندانسته هایم عذر می‌خواهم، اگر دانشجویان در مورد ندانسته هایم مطلعم کنند دستشان را می‌بوسم‌ و تاکید می کنم حتما پیگیر  مسائلی که مطرح می کنید باشید.

صومی ادامه داد: این موضوع مشخص است که کسانی غیر از ما حق دخالت در دانشگاه را ندارند و دانشگاهی وقتی دانشگاه است که حرف حق در آن گفته شود اعضای خانواده دانشگاهی حق دارند هر جایی از دانشگاه خواستند حتی بر علیه من حرف بزنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.