شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱

از زبان خبرنگار دانشجویی مفدا،

من یک دانشجوی خبرنگارم... بگذارید کمی حرف بزنم

حاجی زاده_مشهد

مگر نه این است که من به عنوان یک خبرنگار حق صحبت دارم. مگر نه این است که من داوطلبانه آمده ام تا در صحنه ها حضور داشته باشم و از زاویه قلم و دوربین خود خبر ها را برای تو بنگارم. من خط به خط خبرهای وزارت و دانشگاه ها را می خوانم و در پی خبرهایی از دانشگاه خودم هستم و رسالتم این است تا خبر منِ دانشجو بر سرخط های خبری مفدا تیتر شود.

 من یک دانشجوی خبرنگارم....

جمعه ۱۶ آذر۹۷، به مناسبت روز دانشجو، من هم در نشست صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با دانشجویان نخبه علمی، فرهنگی، پژوهشی و صنفی،درجمع دانشجویان مدعو حاضر بودم.

 با اشتیاق منتظر بودم تا چند کلامی با رئیس دانشگاه صحبت کنم اما اسمم در لیست دانشجویان سخنگو نبود.مگر نه این است که من به عنوان یک خبرنگار حق صحبت دارم. مگر نه این است که من داوطلبانه آمده ام تا در صحنه ها حضور داشته باشم و از زاویه قلم و دوربین خود خبر ها را برای تو بنگارم. من خط به خط خبرهای وزارت و دانشگاه ها را می خوانم و در پی خبرهایی از دانشگاه خودم هستم و رسالتم این است تا خبر منِ دانشجو بر سرخط های خبری مفدا تیتر شود. من که از پیش اعلام آمادگی کرده بودم و حالا در این فرصت خوب اسمی از من نبود!!

وقتی خودم را معرفی کردم بلاخره اسمم  را در لیست سخنگوها نوشتند و من سرشار از اینک فهمیده شدم،منتظر بودم تا نامم را بخواند ، یکی یکی اسامی خوانده شد و به من که رسید لیست تمام ...

تریبونی در اختیارم قرار نگرفتو دیوار من از همه کوتاه تر بود ...

در نهایت عذرخواهی....

مگر چند بار فرصت دارم تا ناگفته هایم را بگویم عذرخواهی که فرصت نمیخرد برایم .

 بگذارید من هم کمی حرف بزنم ...

  شهرزاد بهاور، خبرنگار سرویس چند رسانه ای مفدامشهد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.