شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

دبیر کانون سبک زندگی سالم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد:

ضرورت توجه به سلامت روح در کنار سلامت جسم

کرم پوری

دبیر کانون سبک زندگی سالم با اشاره به اینکه امروزه میزان توجه مردم به سلامت جسم و روح خود به دلیل مشغله ها و دغدغه هایی که دارند، کمرنگ شده است، اظهار کرد: کانون سبک زندگی با تلاش در این حیطه درنظر دارد توجه دانشجویان را به سلامت خود بیش از پیش جلب کرده، و در انتخاب سبک زندگی سالم به افراد کمک کنند.

هانیه کرم پوری در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه با اشاره به فعالیت های کانون سبک زندگی سالم، تصریح کرد: از عمده فعالیت‌های  این کانون می توان به فعالیت در حیطه هایی ازقبیل همایش، کارگاه و کمپ هایی در میان مردم اشاره کرد و درآینده تصمیم داریم که این فعالیت ها را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گسترش دهیم.

کرم پوری به بیان برنامه ها و فعالیت‌ های برگزار شده توسط این کانون پرداخت و ادامه داد: از جمله برنامه هایی که کانون سبک زندگی تا کنون موفق به برگزاری آن بوده می توان به کارگاه طب سنتی که با استقبال خوب دانشجویان همراه بوده، کارگاه 20 تا 30 که با تدریس فوق العاده دکتر عباس پور برگزار شد، همایش روز مادر که در دانشگاه با استقبال بی نظیری همراه بود، همایش دکتر انوشه با همکاری شورای فرهنگی دانشگاه که  بیشتر از 1000 نفر از دانشجویان در آن شرکت داشتند، اشاره کرد.

وی افزود: به عبارتی می توان به جرات بیان کرد که زمانی برنامه ای به اسم کانون سبک زندگی سالم در میان دانشجویان تبلیغ می شود اکثر دانشجویان  مطمئنن هستند که  برنامه خوبی را در پیش رو دارند.

کرم پوری ادامه داد:کانون سبک زندگی سالم، به صورت کلی شامل کمیته های نشاط، تغذیه، ورزش و اعتیاد می‌شود.

وی افزود: من به عنوان دبیرکانون، و مابقی اعضای شورای مرکزی کانون، سعی بر آن داریم که اکثر فعالیت های خود را در حیطه آموزش صحیح استفاده، دوری و یا انجام مهارت های لازم متمرکز کنیم.

این دانشجوی رشته ی مامایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: از همکاری اساتید و مدیران دانشگاهی،هم چنین مسئولین محترم معاونت فرهنگی به منظور همکاری های بی دریغشون در برنامه های کانون تشکر و قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه دانشجویان با توجه به برگزاری برنامه ها، تمایل به همکاری بیشتر با کانون داشته و این برای ما جای خوشحالی دارد که توانسته ایم استقبال دانشجویان و نظر این عزیزان دراین باره جلب نماییم.

این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: فعالیت در برنامه های فرهنگی دانشگاه می تواند به کسب مهارت ها و تجارب دانشجویان در جامعه کمک شایانی کند که کانون سبک زندگی خوشبختانه در این زمینه توانسته موفق عمل کند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: از دانشجویان عزیز این دانشگاه تقاضا دارم، که فقط خود را محکوم به درس خواندن نکرده، به عبارتی تک بعدی نباشند! این جامعه و این دانشگاه در کنار تحصیل، به فرهنگی بودن به اجتماعی بودن و به اینکه بتوانیم قدرت مدیریت و همکاری داشته باشیم هم نیاز دارد. از واحد مفدا دانشگاه علوم پزشکی نیز به خاطر این فرصتی که در اختیار کانون برای معرفی و بیان برنامه ها قرار دادید، ممنون و سپاسگذار هستم. موفق و مؤید باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.