چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱

برگزاری جلسه اعضای شورای صنفی با ریاست دانشگاه

شورای صنفی

با حضور اعضای شورای صنفی و معاون فرهنگی و دانشجویی، جلسه اعضای شورای صنفی دانشگاه با ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دفتر دکتر همتی برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، در این جلسه دبیر شورای صنفی گزارش عملکرد این شورا از ابتدای فعالیت تاکنون را به رئیس دانشگاه و سایر اعضا ارائه داد.

عماد نظری اقداماتی مانند برگزاری مراسم در هفته خوابگاه‌ها و اجرای برنامه و مسابقات در طول این هفته، شرکت در نشست شورای صنفی در شهریورماه با حضور دکتر فراهانی، برگزاری جلسات مکرر با مسئولین دانشگاه جهت بیان مشکلات خوابگاهی را از جمله اقدامات این شورا ذکر کرد.

نظری با ذکر اهمیت شورای صنفی در حل مشکلات دانشجویان و کمک به مسئولین دانشگاه به صحبت‌های دکتر فراهانی و اینکه شورای صنفی مشروع‌ترین نهاد دانشگاهی است اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام به این شورا شد.

در ادامه این جلسه هرکدام از اعضای شورای صنفی به بیان مشکلات و درخواست‌هایی پرداختند که مهمترین آنها بدین شرح می‌باشد:

- مشکلات مربوط به تغذیه، اعم از تهیه سیستم گرمکن برای خوابگاه‌ها، افزایش تعداد روزفروش و افزایش تنوع غذایی و درخواست توجه بیشتر به حوزه تغذیه

- درخواست بازگشت طرح رایگان شدن هزینه‌های دندانپزشکی برای دانشجویان رشته دندانپزشکی و تخفیف ۵۰ درصدی برای سایر دانشجویان دانشگاه که با درخواست شورای قبل اجرایی شده بود اما در ترم جاری اجرا نمی‌شود.

- درخواست تخفیف هزینه‌های درمانی اورژانس و بستری دانشجویان علوم پزشکی ایلام

- طرح مشکلات خرابی جاده منتهی به دانشکده دندانپزشکی و پرستاری و مامایی

- درخواست بخشش بدهی کتابخانه به مناسبت ۱۶ آذر برای دانشجویان

- درخواست برگزاری مراسم شب یلدا توسط اعضای شورای صنفی.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.