پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در گفتگو با مفدا ؛

"۱۶ آذرماه به عنوان روز دانشجو متعلق به دانشجویان است"

دکتر گیلاسی کاشان

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در گفتگو با مفدا کاشان گفت: ۱۶ آذرماه به عنوان روز دانشجو، سابقه تاریخی دارد و متعلق به دانشجویان است.

به گزارش مفدا کاشان، دکترحمیدرضا گیلاسی ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان عزیز و گرامیداشت شهدای۱۶ آذر و با اشاره به اینکه دانشجو و دانشگاه بعنوان مغز متفکر جامعه می تواند جامعه اسلامی ما را به مسیر پیشرفت وتعالی رهنمون سازند؛ اظهارامیدواری کرد که دانشگاه علوم پزشکی کاشان به عنوان یک دانشگاه دانشجو محور، همواره بتواند با استفاده از تجربه و علم اساتید دانشگاه و تلاش و همت دانشجویان، مسیر رو به تعالی خود را در راستای خدمت به مردم، تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و افتخار آفرینی علمی کشور انجام دهند.

وی افزود: ۱۶ آذرماه به عنوان روز دانشجو، سابقه تاریخی دارد و متعلق به دانشجویان است و دانشجویان گرانقدر باید هر روز را با آموختن و افزایش دانش خود به روز دانشجو مبدل سازند و علاوه بر اولویت دادن به تحصیل، تهذیب و ورزش باید با شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور هم آشنایی داشته باشند.

دکتر گیلاسی با تاکید بر اینکه تمام تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و کلیه مدیران و مسئولان این حوزه بر این است که دانشجو دغدغه ای غیر از درس خواندن نداشته باشد، گفت: کلیه نیروها در قسمت های مختلف معاونت به صورت شبانه روز  آماده پاسخ‌گویی و رفع مشکلات دانشجویان هستند.

وی، شروع ساخت سالن ورزشی بانوان، اجرای قوانین و آئین نامه های دانشجویی، اسکان ۱۰۰ درصد دانشجویان متقاضی خوابگاه‌ها، افتتاح خوابگاه جدیدالاحداث، تامین و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی و سالن ورزشی دانشگاه از جمله اقدامات اساسی در این راستا برشمرد.

دکترحمیدرضا گیلاسی در خصوص کسب رتبه دوم این دانشگاه در بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و با توجه به رتبه های کشوری کسب شده توسط دانشجویان از تشویق و ترغیب بیشتر دانشجویان دانشگاه برای حضور در برنامه‌های قرآنی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی به‌صورت مستمر در طول سال تحصیلی و ایام تابستان با استفاده از اساتید مجرب موسسات قرآنی سطح شهرستان خبر داد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فراهم آوردن زمینه و ترغیب نیروهای دانشگاهی به حضور در صحنه های مختلف علمی، سیاسی و فرهنگی جامعه، تلطیف و سالم سازی روابط عمومی میان اساتید، دانشجویان و کارکنان و جذب حمایت های مادی و معنوی مردمی در حوزه فرهنگی و دانشجویی را از اهم اهداف این معاونت بیان کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.