چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳

در جلسه اعضای شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه؛

معافیت دانشجویان تحت پوشش بیمه از پرداخت سهم فرانشیز بیمار بابت خدمات درمانی و اورژانس واحد های تابعه دانشگاه

جلسه

اعضای شورای صنفی در نشست مشترک با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان پیرامون برخی از درخواست های صنفی، رفاهی و آموزشی دانشجویان به گفتگو پرداختند.

به گزارش زاهدان مفدا،صبح روز سه شنبه 13/9/97 اعضاء شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ملاقات کردند.
دبیر شورای صنفی دانشجویان در این دیدار نخست با تشکر از روند رو به بهبود ارائه خدمات رفاهی به جامعه دانشجوئی گفت: وقوع تغییرات برای ما که دانشجوی ترم بالاتر هستیم کاملاً محسوس و آشکار است.
سعید کاروانداری هدف شورای صنفی را تعامل با مسئولین دانشگاه برشمرد و گفت: ما به دنبال تقابل با مسئولین نیستیم و خوشبختانه برخی مشکلاتی که در زمینه مسائل رفاهی وجود دارد با تعامل حوزه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در حال پیگیری است.
وی ضمن ارائه برخی از درخواست های صنفی حذف فرانشیز خدمات درمانی به دانشجویان، بهبود وضعیت سرمایش و گرمایش خوابگاه ها، رفع کامل مشکلات اینترنت، کمبود نیروی خدماتی در خوابگاه ها و برخی مسائل آموزشی را از جمله مهمترین این مسائل برشمرد.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف و با دستور مستقیم رئیس دانشگاه مقرر شد تا از این پس دانشجویانی که تحت پوشش یکی از بیمه ها هستند با ارائه معرفی نامه از سوی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوئی از پرداخت فرانشیز سهم بیمار بابت خدمات درمانی و خدمات اورژانس دندانپزشکی در واحدهای متعلق به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان معاف شوند. همچنین با دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مقرر شد تا موضوع کمبود نیروی خدماتی در خوابگاه ها توسط حوزه معاونت فرهنگی و دانشجوئی بررسی شده و در صورت نیاز از توان شرکت های خصوصی برای رفع کمبودها استفاده شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.