چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶

آیین گرامیداشت تکریم و تقدیر از بازنشستگان در دانشگاه برگزار شد

تكريم از بازنشستگان

آیین گرامیداشت تکریم و تقدیر از بازنشستگان با حضور رییس دانشگاه و جمعی از مسئولین و بازنشستگان روز دوشنبه مورخ 22/9/95 در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا، رییس دانشگاه در این همایش، ضمن تقدیر و تشکر و خیر مقدم به بازنشستگان دانشگاه با بیان اینکه تکریم، حفظ حرمت و کرامت بازنشستگان از ارزش های اصیل اسلامی است، گفت: بازنشستگی، آغاز فصل جدیدی از زندگی است و مسئولان باید با بررسی مسائل و مشکلات آنان، محیطی امیدوارکننده و عزت‌آفرین برای آنان ایجاد کنند.

دکتر اعرابی تأکید کرد:‌ بازنشستگان، گنجینه‌های سرشار از تجربه و تخصص هستند و می‌توانند با استفاده از تجربه‌های کاری خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است به جامعه و به ویژه دانشگاه خدمات مفیدی را ارائه نمایند.

وی، با اشاره به اینکه سالمندان و بازنشستگان به دلیل کهولت و کاهش توانایی هایشان باید تحت توجه و حمایت های لازم قرار بگیرند و نیازهای آنها در ابعاد جسمی، اجتماعی، و روانی مورد ارزیابی و پاسخگویی قرار گیرد.

لقمان رییس کانون بازنشستگان دانشگاه نیز در این مراسم، ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین، خلاصه ای از عملکرد کانون بازنشستگان دانشگاه بیان کرد.

دکتر رسول نژاد عضو هیات علمی بازنشسته دانشگاه نیز در این همایش، گزارشی در ارتباط با ضرورت آموزش بازنشستگان ارائه نمود.

عبادی مدیر کل صندوق بازنشستگان استان اصفهان نیز در این مراسم، در خصوص مشکلات کلی صندوق بازنشستگان سخنانی را اظهار داشت و گفت: مسئولین دانشگاه و کانون بازنشستگان در خصوص رفع ریشه ای مشکلات بازنشستگان از طریق نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، وزارت بهداشت و هیات دولت پیگیری کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.