چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

صبح امروز؛

مسؤولان جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم معرفی شدند

تودیع و ممعارفه

"دکتر روح‌اله فاتح" و "علی مهدوی" صبح امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسؤولان این دانشگاه علوم پزشکی قم به ترتیب به‌عنوان مدیر فرهنگی و رئیس امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه منصوب شدند.

به گزارش مفدا قم، مراسم تودیع مدیر فرهنگی و رئیس امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و معارفه مسئولان جدید این معاونت صبح امروز در سالن جلسات ساختمان معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم "دکتر سیامک محبی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم از اجرای قانونی عدم بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌ها و مجموعه‌های مختلف از جمله این دانشگاه یاد کرد و گفت: آقایان شادمان و جوهری نیروهای توانمندی هستند که سال‌هاست در معاونت فرهنگی و دانشجویی در واحد نقلیه تلاش کردند، اما اکنون در راستای اجرای قانون دیگر نمی‌توانیم از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: امیدواریم با گذشت زمان جایگاه این معاونت بهتر از قبل شود و این روند روبه پیشرفت در آینده نیز ادامه داشته باشد.

"خویی" مدیر فرهنگی سابق دانشگاه علوم پزشکی قم نیز طی سخنانی عنوان کرد: طی ۱۰ سال اخیر ما تلاش کردیم تا آیه‌های قرآن کریم را در معاونت فرهنگی جاری کنیم و امیدواریم خداوند این تلاش را قبول کند و در ادامه نیز مسئولان جدید بتوانند این جامعه دانشگاهی را به صاحب اصلی آن که امام زمان(عج) است، برسانند.

در ادامه این مراسم غفاری رئیس سابق امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته در این معاونت فقط به دنبال انجام رسالت‌های خود بوده‌ام، مطرح کرد: هر چند رفتن به سمت معاونت توسعه و جدا شدن از معاونت فرهنگی کار سختی است اما بنده تلاش می‌کنم که در معاونت توسعه نیز به رویکردهای فرهنگی و دانشجویی توجه داشته باشم.

همچنین، دکتر روح‌اله فاتح مدیر فرهنگی جدید دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان سابق معاونت فرهنگی و دانشجویی تصریح کرد: امیدواریم ما هم بتوانیم روند روبه پیشرفت این معاونت را ادامه دهیم.

در پایان این مراسم علی مهدوی رئیس جدید امور اداری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بنده در گذشته ۹ سال افتخار فعالیت در این معاونت را داشته‌ام، گفت: در ۶ ماهی که در معاونت توسعه بوده تجربه مطلوبی را کسب کرده که امیدواریم بتوانم از این تجربه در معاونت فرهنگی استفاده کنم.

وی با بیان اینکه رسیدن به نتیجه نیازمند همکاری و تعامل است، اضافه کرد: هر جایگاه و مسئولیت یک امانت الهی است که امیدواریم بتوانیم این امانت‌های الهی را به‌درستی حفظ کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.