چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

ویژه دانشجویان

برگزاری طرح مطالعاتی << سفر شهادت >> ویژه دانشجویان سراسر کشور

گفتارهایی درباره واقعه عاشورا در کلام امام موسی صدر

طرح مطالعاتی سفر شهادت

طرح مطالعاتی << سفر شهادت >> ویژه دانشجویان سراسر کشور به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و با همکاری موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این طرح مطالعاتی به محوریت کتاب << سفر شهادت >> اثر امام موسی صدر ویژه دانشجویان دانشگاه های سرار کشور اجرا می شود و طی آن دانشجویان می توانند  تا پایان اسفند ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس  www.isba.ir در این طرح ثبت نام کنند.

دانشجویان علاقه مند به شرکت در این طرح بایستی پس از ثبت نام در پایگاه مذکور ، و مراجعه به لینک دریافت کتاب فایل کتاب را خریداری نمایند. دانشجویان پس از مطالعه کتاب بایستی دیدگاه های خود را درباره قیام امام حسین (ع) و با محوریت کتاب سفر شهادت حداکثر در ۱۵۰۰ کلمه در قالب فرم بارگزاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس الکترونیکی  ketabkhani@isba.ir ارسال نمایند.

دانشجویان صاحب آثار برگزیده پس از داوری و بررسی مطالب ارسال شده دبیرخانه طرح، طی مراسمی مورد تقدیر قرار می گیرند و آثار برگزیده نیز در قالب کتابچه ای به چاپ خواهد رسید.

لازم به ذکر است دانشجویان جهت خرید کتاب می توانند به فروشگاههای شهر کتاب ( با ۲۰ درصد تخفیف) ، یا موسسه امام موسی صدر ( با ۲۰ درصد تخفیف) و یا به سایت فیبیدو ( با ۵۰ درصد تخفیف ) مراجعه نمایند.

گفتنی است ، جوایز ۵ نفر اول ۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال ، ۵ نفر دوم ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال و ۵ نفر سوم ۵۰۰۰۰۰۰ ریال پیش بینی شده است.

فرم ثبت نام را از اینجا http://isba.ir/MainPage.aspx?ID=2777&kind=0&bcode=54دانلود کنید.

دانشجویان برای خرید فایل کتاب از سایت فیبیدو اینجاhttp://fidibo.com/book/1374-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-(%D8%AC%D9%84%D8%AF-%DB%B7) کلیک نمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.