چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷

مفدا سبزوار خبر داد:

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و اعضای هیأت رئیسه با پزشکان متخصص جدید الورود

نشست رئیس دانشگاه سبزوار با پزشکان جدیدالورود

به گزارش مفدا سبزوار و به نقل از وبدا-مراسم معارفه پزشکان متخصص متعهد به خدمت با حضور رئیس دانشگاه، معاون درمان، هیئت رئیسه دانشگاه ، رئیس سازمان نظام پزشکی سبزوار و ۴۰ نفر از پزشکان متخصص از ۱۷ رشته تخصصی پزشکی برگزار شد.

دکتر مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به پزشکان متخصص تازه فارغ التحصیل که سبزوار را برای ارائه خدمت انتخاب کرده اند اظهار داشت: تقسیم بندی متخصصین بر اساس نیازسنجی، امتیازبندی و اولویت بندی جهت بیمارستانها و شهرستان های تابعه دانشگاه انجام می شود.

در ادامه دکتر مسلم ضمن ابلاغ سیاست ها و اولویت های دانشگاه علوم پزشکی و تشریح وضعیت و شاخص های بهداشتی و درمانی به تغییرات بسیار تأثیرگذار و پیشرو در حوزه سلامت به برکت دولت تدبیر و امید در چند سال اخیر اشاره کرد و از همه متخصصین خواست تا در تشخیص و درمان بیماری های بومی نگاه ویژه ای داشته باشند .

در ادامه دکتر کامرانیان معاون درمان دانشگاه با اعلام اینکه خدمت رسانی به پزشکان متخصص و فوق تخصص را وظیفه خود می دانیم افزود: این شهرستان با اقلیم متنوع و مردم نجیب و متدین، قدردان پزشکان ایثارگری هستند که برای خدمت به خلق ازخودگذشتگی می کنند .

وی با اشاره به اجرای برنامه نظام تحول سلامت ،گفت: در کلیه شهرستان ها متخصصین برنامه ماندگاری و مقیمی اجرا می شود که در این برنامه ها از وجود متخصصین گرانقدر استفاده خواهد شد.

در این مراسم دکتر فروزان مدیر درمان به تبیین و تشریح قوانین و مقررات اداری و بالینی متخصصین جدید الورود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.