چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۹

مفدا سبزوار خبر داد:

مراسم هم اندیشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

هم اندیشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه سبزوار

به گزارش مفدا سبزوار و به نقل از وبدا-مراسم هم اندیشی دانشجویان وخانواده های معظم شاهد و ایثارگر با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار گردید.

دکتر محمدرضا شگرف نخعی معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به اینکه ما بایستی در انجام امور خود حتما هدف داشته باشیم اظهار داشت :باید روی این هدف گذاری برنامه ریزی منظم صورت بگیرد تا با پایش درست و صحیح به مقصد و هدف نهایی خود برسیم .

وی خاطرنشان کرد: انجام کارها گاهی انگیزه های درونی را می طلبد و گاهی انگیزه های بیرونی ، که این انگیزه ها از طریق تشویق وترغیب صورت می پذیرد و زمانی تشویق موثر واقع می شود که روی شایستگی افراد انجام پذیرد.

مهندس رمضانعلی خمیرچی مدیر ستاد دانشجویان شاهدوایثارگر دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت : تعداد ۸۵ نفر دانشجوی شاهد و ایثارگر در مقاطع تحصیلی دکتری عمومی ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ، کاردانی در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود : در سال گذشته  از بین دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقطع تحصیلات تکمیلی۲  نفر در رشته اتاق عمل، ۱ نفر در رشته پرستاری پذیرفته شدند .

مهندس خمیر چی در ادامه ضمن ارائه ی گزارش مبسوطی از روند چگونگی عملکرد دانشجویان از نظر پیشرفت های علمی و فرهنگی ارائه نمود و از زحمات مسئولان دانشگا ه و بنیاد شهید بواسطه حمایت خوب ومطلوب آنها قدردانی نمود.

رییس بنیاد شهید وامورایثارگران نیز  ضمن قدردانی از مساعدت  وحمایت مسولین دانشگاه علوم  پزشکی با خانواده ها وفرزندان معظم شاهد وایثارگر از آن به عنوان یک فرهنگ با ارزش  والا یاد کرد  و بر استمرار  آن تاکید کرد

درپایان از ۱۹ نفر از دانشجویان برتر (معدل الف و ارتقاء معدل) در همایش هم اندیشی با اعطای هدایا تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.