سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خوابگاه پسران دانشجو امام حسین (ع) 

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همراهی معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه و مدیران واحدهای مربوطه، بطور سرزده از امکانات خوابگاه پسران دانشجو این دانشگاه (امام حسین-ع) دیدن کرده و با جمعی از دانشجویان ساکن در این خوابگاه به گفت وگو نشست.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ دکتر" امیرمسعود عرب " در گفت وگو با دانشجویان، از میزان رضایت مندی آنان نسبت به امکانات و چگونگی سرویس دهی خوابگاه پرسید و دانشجویان نیز ضمن اعلام رضایت کلی از امکانات، درخواست هایی را نیز مطرح کردند.

    دانشجویان در این دیدار، " ارتقای سرعت اینترنت، افزایش میزان ساعتی که می توانند خارج ازخوابگاه بگذرانند و تغییر مکان خوابگاه به منطقه ای دیگر از شهر تهران " را از ریاست دانشگاه خواستند.

    جمعی از دانشجویان نیز از این فرصت استفاده کرده و سئوال هایی درباره رشته تحصیلی خود و آینده شغلی آن، از رئیس دانشگاه پرسیدند و از تجربه و اطلاعات ایشان استفاده کردند.

   گفتنی است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دارای پنج خوابگاه دانشجویی در مناطق مختلف شهر تهران است که دو خوابگاه به اسکان پسران دانشجو و سه خوابگاه به دختران دانشجو اختصاص دارد.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی تخصصی و هشت مرکز تحقیقات، تحت نظارت وزارت بهداشت به تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و ۸۰۰ نیروی متخصص در رشته های خاص سه حوزه سلامت  (رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) مانند رشته های " گفتاردرمانی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، فیزیوتراپی، مددکاری اجتماعی ، روانشناسی ، مشاوره خانواده، سالمند شناسی و همچنین روانپزشکی ، روانشناسی بالینی و پرستاری توانبخشی " می پردازد، که در برخی از  آنها به عنوان تنها برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی و phd ، و یا نخستین مجری دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور و حتی کشورهای منطقه شناخته شده است.

لینک دریافت تصاویر

http://www.mefda.ir/photo/80012/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.