سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰

به مناسبت بزرگداشت شهدای مدافع حرم

برگزاری نهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه

مسابقات فوتسال حفاظت فیزیکی

در این رقابت ها که با حضور ۱۰ تیم از واحدها و شبکه های بهداشت و درمان استان برگزار گردید،تیم فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی بیمارستان شهید چمران، عنوان قهرمانی نهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی و شبکه های بهداشت و درمان استان را به خود اختصاص داد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، نهمین دوره از رقابت های فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با عنوان جام بزرگداشت شهدای مدافع حرم برگزار گردید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: در این رقابت ها که با حضور ۱۰ تیم از واحدها و شبکه های بهداشت و درمان استان برگزار گردید،تیم فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی بیمارستان شهید چمران، عنوان قهرمانی نهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان حفاظت فیزیکی و شبکه های بهداشت و درمان استان را به خود اختصاص داد.

دکتر حیدر صفرپور ادامه داد: دراین دوره از رقابت ها که با حضور شبکه های بهداشت و درمان مرودشت، سپیدان، بیمارستان شهید رجایی، بیمارستان نمازی، معاونت دانشجویی و فرهنگی، تیم مشترک بیمارستان قلب الزهراء و زینبیه، بیمارستان استاد محرری، تیم مشترک درمانگاه های امام رضا(ع) و شهید مطهری، بیمارستان شهید چمران و ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید،هر ۱۰ تیم در ۲ گروه و بصورت دوره ای در آذرماه ۹۵ در سالن فوتسال مجموعه ورزشی ولایت دانشگاه به رقابت پرداختند که با استقبال خوب تماشاگران برگزار گردید.

صفرپور گفت: پس از برگزاری دور مقدماتی، تیمهای ساختمان مرکزی ، سپیدان ، حفاظت فیزیکی بیمارستان شهید چمران و تیم مشترک درمانگاه های امام رضا و شهید مطهری به دور بعدی راه یافتند و با انجام بازیهای این مرحله تیمهای سپیدان و تیم مشترک کلینیک های امام رضا(ع) و شهید مطهری مسابقه رده بندی و تیمهای چمران و ساختمان مرکزی  بازی فینال را انجام دادند.

وی افزود: در بازی رده بندی تیم مشترک درمانگاه های امام رضا(ع) و شهید مطهری تیم سپیدان را مغلوب کرد و در بازی فینال تیم چمران حریف خود تیم ساختمان مرکزی را شکست داد و در نهایت تیم های بیمارستان شهید چمران، ساختمان مرکزی و مشترک درمانگاه امام رضا(ع) و شهید مطهری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر سید محمد مسعودی نیز که در مراسم اختتامیه مسابقات و در جمع ورزشکاران حضور داشت در سخنانی کوتاه، ضمن قدردانی از مدیریت تربیت بدنی دانشگاه بخاطر مدیریت بسیار خوب در برگزاری مسابقات ورزشی مختلف، فعالیت های ورزشی را سالم ترین تفریح و تحرک بدنی را جهت نشاط و تندرستی روح و جسم افراد بسیار ضروری دانست .

این دوره از مسابقات توسط کمیته ورزشی حفاظت فیزیکی دانشگاه و با همکاری تربیت بدنی دانشگاه برگزارگردید و در مراسم اختتامیه حکم قهرمانی، مدال و جوایز مسابقات به تیمهای برتر اهداء گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.