شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸

مدیر مسئول نشریه فاخته:

کار کردن در فضای نشریات را قطعا ادامه خواهم داد

محمدی

مدیر مسئول نشریه فاخته اظهار کرد:کار کردن در فضای نشریات را قطعا ادامه خواهم داد، زیرا در حالت عادی در حیطه ی نشریات کاستی و خلا وجود دارد بنابراین این را وظیفه ی خود میدانم که در این حیطه به فعالیت ادامه دهم.

محمد محمدی مدیر مسئول نشریه فاخته از دانشگاه علوم پزشکی همدان  در حاشیه دومین نشست آموزشی خانه نشریات در گفتگو با خبرنگار مفدا کرمانشاه، هدفش از ورود به نشریات دانشجویی را پر کردن خلأ ادبیات در دانشگاه علوم پزشکی همدان عنوان کرد و افزود: جهت ارتباط با نشریات دیگر و ارتقای مهارت نشریاتی خود و اعضای تحریریه ی فاخته در این نشست دو روزه شرکت کرده است.

محمدی با ابراز رضایت از میزبانی و کارگاه هایی که برگزار شد، تصریح کرد: کارگاه پادکست در تایم اول که با آقای مددی بود واقعا وقت تلفی و بدون هیچ دستاورد خاصی بود اما از تایم دوم که با آقای باستانی بود همه چیز عالی شد و مطالب زیادی را یاد گرفتیم.

این فعال نشریاتی غرب کشور اظهار کرد: متاسفانه علی رغم شوق زیادی که به کار نشریاتی وجود دارد، مهارت نشریاتی دانشجویان پایین است و امیدوارم تعداد کارگاه ها و نشست های بیشتری برای ارتقای این مهارت برگزار شود.

وی به مشکلات نشریات در سطح کشور اشاره کرد و افزود: مشکل اصلی نشریات در سطح کشور, برخورد های غیر قانونی کمیته های ناظر و نظارت های پیش از چاپ هست که با تلاش خانه نشریات و دکتر فراهانی خوشبختانه مشکلات کمتر شده است و ما امیدوار به فعالیت در این حوزه شده ایم.

مدیر مسئول نشریه فاخته در مورد ادامه فعالیت در حوزه نشریات گفت:کار کردن در فضای نشریات را قطعا ادامه خواهم داد، زیرا در حالت عادی در حیطه ی نشریات خلأ داریم و این را وظیفه ی خود میدانم در این حیطه به فعالیت ادامه دهم، علاوه بر آن نیز علاقه شخصی فراوان و ذوق و استعداد خود در این حیطه را نیز نمیتوانم نادیده بگیرم.

گفتنی است دومین نشست آموزشی خانه نشریات منطقه غرب با حضور بیش از صد نفر از مدیر مسئولان، سردبیران و فعالان نشریات دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه، همدان، کردستان، ایلام و اسدآباد به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در شهرستان صحنه طی روز های هشتم و نهم آذر ماه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.