سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم

جراحی ( Brast Cancer ) برای اولین بار در جهرم انجام شد

انجام جراهی (   Brast Cancer  ) برای اولین بار در جهرم انجام شد

انجام جراحی ( Brast Cancer ) و شناسایی غدد لنفاوی زیر بغل توسط دستگاه پیشرفته یوروپروب در بیمارستان پیمانیه جهرم برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مفدا جهرم

انجام جراحی (   Brast Cancer  ) و شناسایی غدد لنفاوی زیر بغل توسط دستگاه پیشرفته یوروپروب در بیمارستان پیمانیه جهرم برگزار شد

دکتر مرضیه حق بین در گفتگو با خبرنگار معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه گفت  : به علت شیوع سرطان سینه بین خانمها، تشخیص و درمان به موقع نقش بسیار مهمی در درمان این سرطان دارد.  

دستگاه یورو پروب به جراح این امکان را می دهد که در حین عمل از غدد لنفاوی که اولین محلی است که سرطان به آن سرایت میکند، نمونه برداری کند و نتیجه پاتولوژی را در کوتاهترین زمان در حین عمل جراحی دریافت نماید تا اگر نیاز به برداشتن غدد لنفاوی  باشداقدام شود  .

با حمایت خوب مسئولین  محترم دانشگاه بخصوص رئیس و معاون توسعه ،   بزودی شاهد راه اندازی کلینیک سرطان سینه در محل جدید خواهیم بود  .

امیدواریم بتوانیم خدمت شایسته ای در زمینه تشخیص و درمان زود هنگام سرطان سینه به مردم عزیز شهرستان ارائه دهیم.  

متاسفانه از ابتدای امسال موارد زیادی مشکوک به سرطان در شهرستان جهرم ثبت کرده ایم  .  به همین خاطر از مردم عزیز شهرستان می خواهم اقدامات اولیه برای تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان سینه را جدی بگیرند  .

دستگاههای مورد نیاز برای تشخیص و درمان سرطان سینه ازجمله: یورو پروب ونمونه برداری فروزن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال خریداری شده است.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.