پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸

" پسته نخور! غصه بخور! "

علیرضا مصلحی برای سوالاتی که طرح کرده، جوایز نفیسی معین کرده است که خوانندگان عزیز می توانند پاسخ های خود را از راه های نامعلوم به ایشان برسانند و برنده ی خوش شانس ۲۵۰ گرم پسته باشند!

به سوالات زیر پاسخ دهید و تا زمان باقی است برنده خوش‌شانس ۲۵۰ گرم پسته خندان شوید.

سوال اول- «پسته از کیلویی حدود ۵۰ هزار تومان به کیلویی حدود ۲۰۰ هزار تومن رسیده و همین‌طور سایر مغزها هم گران شده». به نظر شما کدام گزینه بهترین واکنش را به این خبر داشته است؟
الف) سایر مغزها: آخ جون الان ما رو صادر می‌کنن، میشیم فرار سایر مغزها. خیلی کلاس داره وجدانا.
ب) پدر نویسنده این مطلب: امسال عید اگه به اون کمده که آجیل‌ها رو توش قایم می‌کنم، نزدیک بشی با آرپی‌جی می‌زنمت پست‌فطرت!
ج) نویسنده این مطلب خطاب به دوستش که دور از جون شما شکست عشقی خورده ‌است: پسته نخور! غصه بخور!
د) یک پسته خندان و کمی بی‌ادب: پوستم هم نمی‌تونید بخورید بدبخت‌ها!
ه) یک‌ پسته غیرخندان: یادتونه ناشکری می‌کردین، من رو نمی‌خوردین؟ حقتونه!
و) نویسنده مطلب خطاب به پسته غیر خندان: بخورمت!
ز) مدیر کارخانه خشکبار بسته‌بندی خطاب به پرسنل: از امروز تو هر بسته یه دونه پسته بذارید و فضای بیشتری رو به هوای دل‌انگیز پاییزی اختصاص بدید!
ح) ادمین پیج «جمله‌های سنگین، کمرشکن»: گران باش همچون پسته! آدم‌ها چیزهای مفت را مفت از دست می‌دهند خاک برسرها!
ط) احمدی‌نژاد: من فعلا دارم در مورد کام بک‌ رویایی تیم چارلستون باتری در لیگ راگبی آمریکا توییت می‌کنم و بهشون تبریک میگم. ولی نگران نباشید بهار نزدیک است.

سوال دوم- «الیاس حضرتی: جهانگیری و عارف در ۱۴۰۰ کاندیدا می‌شوند». به نظر شما کدام گزینه بهترین واکنش را به این خبر داشته است؟
الف) عارف: من که با حرف نزدن و کم محلی همه رو جذب خودم کردم. خیالم راحته.
ب) آقازاده جناب عارف: اوووف. چه مسئولیت‌هایی با تلاش و پشتکار خودم در انتظارمه.
ج) جهانگیری: من با تبدیل واحد پول ملی از ریال به جهانگیری به جنگ حباب‌ها خواهم رفت.
د) احمدی‌نژاد: بهار نزدیک است. (شناسنامه‌اش را دم دست گذاشته و خطاب به بازیکنان تیم راگبی چارلستون باتری آمریکا توییت می‌کند: هر وقت خواستم بیام سازمان ملل حتما بهتون سر می‌زنم).

سوال سوم- در چند روز گذشته شاهد تب و تاب جمعه سیاه و یا حراج جمعه در ایران بودیم. کدام گزینه بهترین واکنش را به این موضوع داشته است؟
الف) احمدی‌نژاد: خوب شد یادم انداختید،توییتر را باز کرده و خطاب به بازیکنان تیم راگبی چارلستون باتری آمریکا توییت می‌کند: happy black Friday).
ب) صاحب فروشگاه اینترنتی: همان‌طور که می‌دانید جمعه سیاه، سنتی آمریکایی است که در آستانه کریسمس و ‌سال نوی میلادی، مردم می‌توانند خرید سال نو خود را با تخفیف‌ انجام دهند و این کاملا با شرایط کشور ما همخوانی دارد. مردم ایران از دیرباز در آذر، خریدهای سال نو خود را انجام می‌دادند و ما سعی می‌کنیم با ارائه اجناس بنجل در این ایام خدمتی هر چند کوچک به مردم عزیز کشورمان ارائه دهیم.
ج) احمدی نژاد: خوب شد یادم انداختید، توییتر را باز کرده و خطاب به مردم آمریکا و به خصوص بازیکنان تیم راگبی چارلستون باتری آمریکا توییت می‌کند: «pishapish happy New year».
د) گزینه الف و ج

علیرضا مصلحی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.