چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶

مهم ترین محورهای صحبت دانشجویان در نشست چهارساعته نخستین مجمع شورای صنفی دانشجویان دانشگاه چه بود

16

در نخستین مجمع شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که با حضور مسئولین معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دبیران و دانشجویان عضو شورای صنفی دانشگاه برگزار شد، مطالبات متعددی از سمت دانشجویان بیان شد.

به گزارش مفدا بهشتی در بخشی از این نشست چهار ساعته دانشجویان ضمن ابراز مطالبات خود در حوزه های متعدد صنفی، رفاهی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و... به پاسخ های مسئولین حاضر در این زمینه ها گوش فرا دادند.

از مهم ترین محورهای مورد بحث در این نشست می توان به برگزاری مراسم پرسش و پاسخ در حوزه های صنفی با حضور مسئولین دانشگاه و دانشکده ها، توجه به روحیه آرمان گرایی دانشجویان، تداوم نشست های مشترک هم اندیشی دانشجویان با مسئولین، پاسخدهی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن توسط مسئولین، انتشار نتایج پیگیری شده موارد مورد درخواست، تلطیف فضای دانشجویی و جلوگیری از برخوردهای قهری با دانشجویان، پیگیری حقوق دانشجویان مقطع دستیاری و پی اچ دی، پیشگیری از توزیع نامتوازن حق الزحمه کاردانشجویی، حمایت عملیاتی مسئولین از دانشجویان، بهبود وضعیت اینترنت خوابگاه ها و کیفیت تغذیه دانشجویی دانشکده ها، ضرورت آموزش مطالبه گری صحیح به دانشجویان، از بین بردن رخوت سیاسی و فرهنگی موجود در بین دانشگاهیان، برگزاری کرسی های آزاداندیشی، ارتقاء کیفیت ایاب و ذهاب، افزایش بودجه تشکیلات دانشجویی و... اشاره کرد.

گفتنی است نخستین نشست مجمع شورای صنفی دانشجویان به کوشش دانشجویان عضو شورای صنفی هفتم آذر ماه در سالن شهید خوراکیان دانشکده بهداشت و ایمنی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.