چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دانشگاه برتر وزارت بهداشت در جشنواره ملی قرآن

ملی

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سی وسومین جشنواره ملی قرآن وعترت دانشجویان کشور موفق به کسب سه رتبه اول شدند.

به گزارش مفدا، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موفق شدند در سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور در سه رشته نمایشنامه نویسی، پرسمان قرآنی و حفظ موضوعی قرآن کریم رتبه اول را کسب کنند.

سید مجید میرحسینی در رشته نمایشنامه نویسی، صبا صادقی در رشته پرسمان قرآنی و احسان کریمی در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه اول را کسب کردند.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با چهارهزار و ۱۹۹ دانشجو بیشترین استقبال را از این جشنواره داشته و در رتبه بندی نهایی این دانشگاه رتبه پنجم را کسب کرد.

جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان هر ساله با شرکت برگزیدگان قرآنی دانشگاه‌های مختلف برگزار می‌شود و نمایندگان قرآنی وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد، دانشگاه فرهنگیان، وزارت علوم، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشگاه علمی کاربردی در دو بخش دانشجویان و اساتید در این جشنواره شرکت می‌کنند.

مرحله ملی جشنواره قرآن و عترت با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد که ۱۱۴ نفر به عنوان برگزیده نهایی معرفی شدند. این جشنواره در ۶ بخش پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری، آوایی و معارفی برگزار شد و ۳۳ رشته داشت.

 مرحله نهایی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی وزارت علوم ۲۶ تا ۲۸ آبان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.