سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷

بازدید از پروژه بیمارستان 320 تختخوابی در حال احداث بجنورد

بازدید پرستتاران از بیمارستان 320 تختخوابی بجنورد

به گزارش مفدا بجنورد در مورخه 95/09/22 دکتر فریمان ابراهیم زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان نمود: با عنایت به تلاش های شبانه روزی هیات دولت و تاکید مقام معظم رهبری بر تلاش مضاعف خدمت گزاری به مردم در لحظه لحظه مسئولیت ها و تلاش همه مسوولان دانشگاه برای تسریع در انجام زیرساختها و اشاره به مشکلات موجود در منطقه و نیاز مردم شهرستان و روستاهای اطراف به دریافت خدمات درمانی مطلوب و درخور شأن و اتخاذ تدابیر لازم و ارائه راهکاری اساسی در جهت تقویت انگیزش در کارکنان پرستاری از پرستاران بیمارستانهای امام رضا (ع)، امام علی (ع) و بنت الهدی بجنورد جهت بازدید از بیمارستان در حال احداث بجنورد دعوت بعمل آمد.

در این بازدید که به منظور تقویت انگیزش در کارکنان پرستاری و همچنین شناسایی مشکلات موجود جهت پیگیری رفع سریعتر آنها صورت پذیرفت، پرستاران دانشگاه از بخش ها و طبقات مختلف پروژه بیمارستان بازدید نمودند. همچنین پرستاران بیمارستان امام خمینی (ره) شیروان از پروژه بیمارستان در حال احداث شیروان نیز بازدید بعمل آوردند.

نماینده کارفرما در این بازدید گفت: با سرعت گرفتن پیشرفت کار از سال گذشته تاکنون، پیش بینی می شود حداکثر تا دی ماه سال جاری، ساختمان آماده شده جهت تجهیز، تحویل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.