سه‌شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها خبر داد:

حضور رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه در مراسم ۱۶ آذر را خواستاریم

حضور رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه در مراسم ۱۶ آذر را خواستاریم

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به مراسم ۱۶ آذر گفت: نهاد رهبری از دو رئیس قوه مجریه و قضائیه برای حضور در دانشگاه‌ها دعوت کرد.

به گزارش مفدا، صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، در خصوص برنامه ۱۶ آذر و حضور رئیس جمهور در دانشگاه، گفت: نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در سطح ملی در صدد است که با دعوت از دو رییس قوه قضائیه و مجریه، زمینه جلسه با تشکل‌های دانشجویی را در دانشگاه‌ها فراهم کند.

وی افزود: با اطلاعی که از دفتر رییس جمهور داریم وی برنامه‌هایی برای این روز دارد ما هم استقبال می‌کنیم که رییس جمهور در دانشگاه حضور پیدا کند؛ البته باید در این جلسات به همه سلایق دانشگاهی این فرصت داده شود که سوالات خود را در فضای شور و نشاط دانشگاهی از رییس جمهور بپرسند و مسوولین هم پاسخگو باشند.
به گزارش دانشجو، صالحی اضافه کرد: سال‌های قبل عرف نبود که از سایر مسوولان قوا دعوت شود، اما امسال از رئیس قوه قضائیه دعوت کردیم و منتظر پاسخ وی هستیم. هنوز جواب قطعی داده نشده اگر جواب مثبت داده شود باید تفاهم شود که کدام دانشگاه میزبان رییس قوه قضاییه باشد. پیشنهاد ما این است که پرسش و پاسخ در فضای دانشگاه باشد و وی در دانشگاه حضور پیدا کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.