سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبر گزاری مفدا – جهرم

حضور بانوان کارمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در کارگاه آموزشی بهداشت زنان ( Brast Cancer )

حضور بانوان کارمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در کارگاه آموزشی بهداشت زنان (   Brast Cancer  )

همکاری سه گانه معاونت درمان ، اداره تعالی فرهنگی و معاونت توسعه مدیریت و منابع منجر به برپایی یک دوره آموزشی جهت بانوان کارمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم شد

به گزارش خبر گزاری مفدا – جهرم

همکاری سه گانه معاونت درمان  ، اداره تعالی فرهنگی و معاونت توسعه مدیریت و منابع منجر به برپایی یک دوره آموزشی جهت بانوان کارمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم شد .  

 در دوره آموزشی  (   Brast Cancer  )  که توسط خانم نیک سرشت - یکی از مربیان متبحر این رشته از معاونت درمان برگزار گردید  کلیه بانوان کارمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی ضمن آشنایی با علایم خطرساز ،  اقسام پیشگیری ، درمان  ،  ارتباط این بیماری با تغذیه و  ...  را با موفقیت  طی نمودند  .

پخش کلیپ و نمایش لزوم خودآزمایی ماهانه توسط هر شخص و همچنین پرسش و پاسخ شرکت کنندگان از برنامه های جانبی این کارگاه آموزشی به شمار می رود .

ارائه آمار بین المملی حاکی از آن است که این نوع سرطان در زمره کشنده ترین انواع سرطانها و در رده های بالای جدول آماری ارائه شده است .

خاطر نشان می سازد این دوره کارگاهی برای کارمندان معاونت فرهنگی دانشجویی دارای امتیاز آموزشی نیز بود .  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.