شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰

فراخوان مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در مسابقات ورزشی کارکنان دولت استان تهران

فراخوان مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در مسابقات ورزشی کارکنان دولت استان تهران

مدیریت تربیت بدنی از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در تمرینات آمادگی تیم های ورزشی دانشگاه دعوت بعمل می آورد.

به گزارش مفدا تهران، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به منظور تکمیل تیم های ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه و انتخاب ورزشکاران برتر برای شرکت در مسابقات ورزشی کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی در سطح استان تهران از تمامی کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی علاقمند جهت حضور در تمرینات رشته‌های ورزشی مورد نظر با هدایت مربیان مجرب دعوت بعمل ‌آورده است.
این فراخوان به تفکیک در دو بخش بانوان و آقایان در رشته های "شنا، تنیس روی میز، والیبال، دارت، طناب کشی، شطرنج، فوتسال و تیراندازی در بخش آقایان" و نیز در رشته های "آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز، والیبال، دارت، شطرنج و تیراندازی در بخش بانوان" صورت گرفته است.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه تمرینی تیم های ورزشی با شماره تلفن ۸۶۰۱۳۲۶۹ داخلی ۲۳۱ (بانوان) و داخلی ۲۱۲ و ۲۲۲ (آقایان) تماس برقرار کنند.

توضیح اینکه، مدیریت تربیت بدنی تاریخ تحویل مدارک ورزشکاران برگزیده شامل یک قطعه عکس، حکم کارگزینی و بیمه ورزشی را برای حضور در مسابقات، تا ۱۰ آذر ماه ۹۷ اعلام کرده است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.