شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی اعلام کرد:

جزئیات دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در علوم پزشکی

جزئیات دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در علوم پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به برگزاری دوره‌های بین‌المللی توسط این دانشگاه گفت: این دوره‌های مهارتی منجر به گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی می‌شود.

به گزارش مفدا، دکتر سید ناصر استاد گفت: دوره های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی مجازی دوره های مهارتی هستند و برای کسانی که پزشک هستند و یا تخصص و یا داروساز هستند. این دوره ها از سوی یک شرکت خارجی ارائه می شود که آن شرکت نماینده بسیاری از مراکز معتبر بین المللی در زمینه ارائه مهارت ها هستند.

وی افزود: در حال حاضر دوره های «مهارت های کسب و کار»، «مراقبت های بهداشتی و اجتماعی» و «سلامت و ایمنی» از جمله دوره هایی هستند که به صورت بین المللی توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی در ایران برگزار می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی تاکید کرد: این دوره ها منجر به مدرک نمی شود و رشته های مهارتی است. افراد گواهینامه های بین المللی دریافت می کنند و در صورتی که مایل باشند در خارج از کشور در زمینه ای خاص فعالیت کنند می توانند این گواهینامه ها را ارائه دهند چرا که کاملا معتبر است.

وی یادآور شد: همچنین در این دوره ها، دوره هایی نیز برای یادگیری در نظر گرفته شده است. دوره های یادگیری برای مسئولان فنی صنعتی و یا پزشکی مفید است و گواهینامه های منتج از این دوره ها به شرکت ها کمک می کند که بتوانند استانداردهای لازم از جمله ایزو را دریافت کنند.

به گزارش مهر، استاد درباره هزینه های این دوره های بین المللی خاطرنشان کرد: هزینه های این دوره ها بر اساس پوند محاسبه می شود و ما آن را به ریال تبدیل کردیم که البته به دلیل نوسانات ارزی ممکن است تغییراتی داشته باشد چرا که هزینه این دوره ها از ارز آزاد پیروی می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.