شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳

اولین استودیو مجازی سلامت در گیلان راه اندازی می‌شود

 اولین استودیو مجازی سلامت در گیلان راه اندازی می شود

در راستای اهمیت اطلاع رسانی در حوزه سلامت و نقش تاثیرگذار فضای مجازی در ارتقای سواد سلامت شهروندان، اولین "استودیو مجازی سلامت"، همگام با اهداف و برنامه های راهبردی سلامت گیلان، در رشت راه اندازی می شود.

به گزارش مفدا گیلان، "طلعت کاویانی" مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از راه اندازی اولین استودیو مجازی سلامت در گیلان خبر داد.  

کاویانی تصریح کرد: در راستای اهمیت اطلاع رسانی در حوزه سلامت و نقش تاثیرگذار فضای مجازی در ارتقای سواد سلامت شهروندان، اولین استودیو مجازی سلامت، هم گام با اهداف و برنامه های راهبردی سلامت گیلان، در رشت راه اندازی می شود.

به نقل از وبدا، وی با اشاره به این مطلب که کارگزاران روابط عمومی باید با توجه به تغییر و تحولات همه جانبه فضاهای رسانه ای در چند سال اخیر، خود را با امکانات نوین خبر رسانی به روز کنند. افزود: نیاز امروز روابط عمومی ها وجود یک رویکرد علمی مبتنی بر پویایی است.  در این زمینه، استودیو مجازی سلامت، هم گام با اهداف و برنامه های راهبردی سلامت و به منظور تحقق مطالبات ذی نفعان این حوزه، در رشت راه اندازی می شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطر نشان کرد: ارتقای مهارت حرفه ای کارگزاران روابط عمومی در مراکز تابعه دانشگاه برای تولید اخبار موثق، ایجاد تعامل بیشتر و بهتر با کارکنان، اصحاب رسانه و شهروندان و خلق ایده های نوین، از اهداف اصلی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برای ارتقای اطلاع رسانی در حوزه سلامت است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.