شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

پایان المپیاد ورزش‌های جانبازان و معلولان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و درخشش ورزشکاران شیرازی

شیراز

دومین المپیاد ورزش های جانبازان و معلولان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با موفقیت و درخشش ورزشکاران دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به پایان رسید.

 به گزارش مفدا شیراز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه این دوره از مسابقات در رشته های فوتسال، شنا، تنیس روی میز و تیراندازی، در خزرآباد ساری برگزار شد، گفت: تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با هفت ورزشکار در دو رشته تنیس روی میز و تیراندازی در این دوره از رقابت ها حضور داشت.

 دکتر «محسن داودی»، افزود: تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، توانست در رشته تنیس روی میز، رتبه نخست تیمی و مدال طلا و برنز انفرادی را کسب کند.

وی ادامه داد: همچنین تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد در رشته تیراندازی، دو مدال طلای انفرادی و رتبه سوم تیمی را به خود اختصاص دهد.

 مدیر تربیت بدنی دانشگاه، اضافه کرد: از تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «آیت اله ارغوانی» و «حبیب اله محمدی» به ترتیب به مدال طلا و برنز رشته تیراندازی دست یافتند.

داوودی، «خسرو عواطفی» و «عبدالعلی بیابانی» را دو قهرمان دیگر این رقابت ها از دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی کرد که موفق به کسب دو مدال طلای رشته تیراندازی شدند.

وی با بیان اینکه تیم ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بار دیگر با اقتدار در بین ورزشکاران دانشگاه علوم پزشکی کشور خوش درخشید، ابراز امیدواری کرد تا با توسعه ورزش کارکنان دانشگاه، سلامت در بین دانشگاهیان علوم پزشکی ارتقا پیدا کند.

شایان ذکر است، دومین المپیاد ورزش های جانبازان و معلولان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از بیست و یکم تا بیست و نهم آبان در خزرآباد ساری برگزار شد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.