سه‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶

در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد؛

نشست هم اندیشی در خصوص برنامه های فرهنگی و دانشجویی

حاجی زاده_مشهد

نشست هم اندیشی در خصوص برنامه های فرهنگی و دانشجویی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ، مدیران این حوزه ومعاونان فرهنگی دانشجویی دانشکده هادر محل دفتر معاون  فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، نشست هم اندیشی در خصوص برنامه های فرهنگی و دانشجویی با حضور معاون محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه و مدیران این حوزه ومعاونین فرهنگی دانشجویی دانشکده ها ۲۷ آبان ماه ۹۷ ساعت ۱۰ صبح در محل دفتر معاون  فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مهدی ابراهیمی معاون  فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، هدف از  برگزاری این جلسه را هماهنگی و مشارکت واحدهای دانشگاهی در امور فرهنگی و دانشجویی دانست و گفت: نگاه ما بیشتر دانشجو محوری است نه متصدی گری و باید به سمتی برویم که دانشجویان را کمک کنیم تا بیشتر کارها را خودشان به دست گیرند و برنامه ها شادتر و مفیدتر برگزار شود.

وی ضمن تاکید بر در نظر گرفتن اساتید و کارکنان در حوزه فعالیت های فرهنگی اظهار داشت:  علاوه بر تاکید بر موثر بودن حمایت و مشارکت معاونین در کیفیت برنامه ها خواستار تسهیل انجام کارها و روند امور دانشجویان هستیم.

در ادامه این نشست مدیران فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها  به ذکر نکاتی در خصوص برنامه های مرتبط با حوزه خود پرداختند و دکتر اسماعیل زاده مدیر  فرهنگی دانشگاه نیز ضمن اعلام خبر تهیه و تنظیم منشور اخلاق حرفه ای دانشجویان به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت و یک نسخه از این منشور را نیز تقدیم حاضران کرد.

اسماعیل زاده در ادامه درخصوص روند اجرایی و کاری تشکل ها ،کانون ها ،اردوها و انجمن های علمی دانشجویی مطالبی  ارائه کرد و نشست با سخنان صالح مقدم مدیر دانشجویی دانشگاه در خصوص تغذیه و توزیع غذا ،وام های دانشجویی،خوابگاه ها و حمل و نقل دانشجویی پی گرفت

 دکتر روح الله هاشمی نژاد مدیر شاهد و ایثارگر دانشگاه هم با ایراد سخنانی برنامه های این ادراه را در حوزه فرهنگی تشریح کرد.

ودر پایان هر یک از معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشکده ها نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های آتی مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.