یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

کمیته نشریات /نیشابور

در معاونت فرهنگی و دانشجویی با حضور معاون محترم فرهنگی کمیته ناظر بر نشریات دانشکده برگزار شد

به گزارش مفدا نیشابور؛ در تاریخ بیست و سوم آبان ماه سال جاری جلسه نظارت بر نشریات دانشکده علوم پزشکی نیشابور  با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، نماینده ولی فقیه در دانشکده، سر پرست اداره امور فرهنگی و فوق برنامه، مدیر دانشجویی، مسئول حراست معاونت فرهنگی و کارشناسان عضو کمیته در دفتر  معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در ابتدا دکتر محمد رضا داوریان معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تشکر از حضور اعضا و بیان نقاط قوت و ضعف نشریات گفت:بهتر است تعدادتیراژ چاپی نشریات افزایش یابد و در اختیار افراد بیشتری قرارگیرد و این موضوع پویایی و زنده بودن دانشجو را بیشتر نشان می دهد.

در ادامه زکیه سادات حسینی مسئول حراست معاونت فرهنگی افزود: با توجه به وجود "جشنواره نشریات" بهتر این است که نشریات با رویکرد خاص تری روی کار بیایند تا بتوانند در حد بیشتری پیشرفت کنند.

وی همچنین عنوان کرد برگزاری کارگاه، میتواند به دانشجویان علاقه مند کمک کند که توانمند شده و پیشرفت کنند و به دنبال آن حائز مقام و رتبه در جشنواره های کشوری شوند.

سپس آسیه بکاییان سر پرست اداره فرهنگی و فوق برنامه و دیگر اعضای حاظر در جلسه به بیان نظرات، انتقادات از جمله مشخص نبودن زمان دقیق برای گاهنامه، مستند نبودن برخی سخنان و مطالب، نامناسب بودن رنگ بندی، کوچک بودن تصاویر چاپ شده ، قرار دادن ستون های موقت و دایمی در نشریات پرداخته و پیشنهاداتی را در جهت بالا بردن نشریات مصوب نمودند.

در پایان جلسه، مدیر مسئولان نشریات دانشکده ضمن تشکر از اعضا و انتقادات و پیشنهادات ارائه شده بیان کردند که تلاش خود را برای هر چه بیشتر و بهتر شدن چاپ نشریه خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.