چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷

دبیر انجمن سلولهای بنیادی دانشگاه خبر داد:

سومین ژورنال کلاب انجمن سلولهای بنیادی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد

سومین ژورنال کلاب انجمن سلولهای بنیادی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد

سومین ژورنال کلاب انجمن سلولهای بنیادی با حضور ۴۰ نفر از دانشجویان عضو این انجمن روز سه شنبه ۱۵آبان ماه در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

به گزارش مفدا البرز، محمد رضا منصوری دبیر انجمن سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی البرز ودانشجوی سال آخر دندانپزشکی با اعلام این خبر افزود: این جلسه به موضوع پریودونتیت و درمان سلولی باکمک مهندسی بافت اختصاص یافت و همچنین نتیجه چند تحقیق در این زمینه مورد  بحث و بررسی قرار گرفت. 
دبیر انجمن سلول های بنیادی در گفت وگو با خبر نگار مفدا عنوان کرد: ژورنال کلابهای انجمن سلولهای بنیادی هر دو هفته یکبار در یکی از دانشکده های دانشگاه برگزارمی شود و اعضای انجمن از تمامی دانشکده ها در آن حضور می یابند و موضوعات انتخابی، در تمامی گرایشهای علوم پزشکی کاربرد دارند.
وی تصریح کرد:باتوجه به استقبال خوب دانشجویان از تمامی دانشکده ها جهت انجام تحقیقات در زمینه سلولهای بنیادی فارغ از رشته تحصیلی شان، همکاری رؤسایدانشکده ها و  سایرمسئولین در هموار سازی این مسیر ، ضرورت یافته است.
 محمد رضا منصوری با بیان این موضوع افزود:هم اکنون بیش از ۳۰۰ نفر از دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی البرز و علاقمندان از سایر دانشگاهها  از طریق شبکه های مجازی و سایت رسمی انجمن در جریان فعالیتهای آن قرار می گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.