چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵

مفدا سبزوار خبر داد :

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات انضباطی

انضباطی سبزوار

کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 98-97 با قوانین و مقررات انضباطی ویژه دانشجویان رشته های پزشکی، پرستاری و اتاق عمل در سالن سیادتی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار/کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 98-97 با قوانین و مقررات انضباطی ویژه دانشجویان رشته های پزشکی، پرستاری و اتاق عمل در سالن سیادتی دانشگاه برگزار شد.

حسین تاج آبادی دبیر شورای انضباطی دانشجویان در این باره گفت: کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 98-97 با قوانین و مقررات انضباطی ویژه دانشجویان رشته های پزشکی، پرستاری و اتاق عمل به تفکیک برگزار گردید.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این کارگاهها آشنایی دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات محیط آموزشی و پژوهشی و صیانت از جایگاه رفیع دانشگاه و دانشجو  و پیشگیری از بروز هرگونه تخلفات انضباطی است افزود: در این کارگاهها دانشجویان با مفاد آیین نامه و شیوه نامه اجرایی انضباطی دانشجویان و شیوه نامه اجرایی رفتار و پوشش حرفه‏ ای دانشجویان در محیط های آموزشی ، پژوهشی و بالینی و همچنین بخشهایی از آیین نامه اسکان و مقررات انضباطی خوابگاههای دانشجویی آشنا می شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.