دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

مسابقات ورزشی در ۶ رشته در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می‌شود

زنگ ورزش همگانی در توانبخشی ایران

به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر و روز دانشجو، مسابقات ورزشی در ۶ رشته برای دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی مازندران، برگزار می‌شود

به گزارش مفدا، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت گرامیداشت روز ۱۶ آذر - روز دانشو- در نظر دارد مسابقات ورزشی در شش رشته فوتسال، داژبال، دارت، طناب زنی، فریزبی مسافت و شوت دارت برگزار کند و در پایان مسابقات به نفر برتر هر رشته جوایزی داده خواهد شد.

مسابقات ورزشی به تفکیک برای دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی کشور از اوایل آذرماه آغاز می‌شود و قبل از ۱۶ آذرماه روز دانشجو این رقابتها به کار خود پایان می‌دهد.

جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفت وگو با خبرنگار مفدا با تایید این خبر گفت: این مسابقات ورزشی باهدف غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و ایجاد شور و نشاط در میان قشر دانشجو و همچنین افزایش میل وانگیزه دانشجویان به فعالیت‌های ورزشی برگزار می‌شود. تلاش داریم این رقابتها را همه ساله برگزار کنیم تا دانشجویان در کنار تحصیل بتوانند به فعالیت‌های ورزشی نیز روی آورند تا سلامت آنها تضمین شود.

وی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه و توزیع جوایز برگزیدگان این مسابقات در دو بخش دانشجویان دختر و پسر، روز دانشجو با حضور مسوولان دانشگاه و ورزشکاران برگزار خواهد شد و در قالب همین مراسم، از مدال آوران و برگزیدگان المپیاد ورزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی تجلیل به عمل می‌آید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو را، زنده نگه داشتن این روز عنوان کرد و گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری این مسابقات، آمادگی نفرات وتیم‌های ورزشی برای حضوری منسجم‌تر در المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی  و نیز مسابقات فوتسال دانشگاه‌های علوم پزشکی است که اواخر امسال در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.