دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷

نخستین جسله شورای هماهنگی کانون های دانشجویی در سال تحصیلی جدید

فرهنگی /نیشابور

اولین جلسه ماهانه شورای هماهنگی کانون های دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور با حضورسرپرست فرهنگی و اعضای این شورا برگزار شد

به گزارش مفدا نیشابور؛ اولین جلسه شورای هماهنگی کانون های دانشجویی در سال تحصیلی جدید مورخ بیست آبان ماه سال جاری، در محل دفتر مدیریت  امور فرهنگی با حضور سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه ، کارشناس مسئول قرآن و عترت و دبیران کانون های دانشجویی برگزار شد.

آسیه بکائیان سرپرست  امور فرهنگی و فوق برنامه دانشکده علوم پزشکی نیشابور در این جلسه ضمن تبریک  به مناسبت فرارسیدن حلول ماه ربیع الاول به ارائه توضیحاتی در خصوص آیین نامه های کانون های فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز شورای هماهنگی کانون ها پرداخت.

در این نشست دبیران کانون های دانشکده ضمن بیان نقطه نظرات ومطرح کردن مشکلات موجود در زمینه اجرای برنامه ها،پیشنهاداتی را جهت بهبود فعالیت ها و ایجاد هماهنگی و برنامه های مشترک بین کانون های دانشکده عنوان نمودند.

سرپرست اداره امور فرهنگی با تاکید بر انجام فعالیت های گروهی گفت:فعالیت فرهنگی در دانشگاه، تمرین کار گروهی است و مستلزم برنامه ریزی لازم در این خصوص می باشد.

وی از اعضای کانون خواست که برنامه های پیشنهادی، در راستای تقویم فرهنگی و شاخص های فرهنگی مشخص شده ارائه دهند.او نیز پرهیز از موازی کاری را از اولویت های کانون ها دانست.

آسیه بکاییان با اشاره به برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگی و دبیران انجمن ها خواستار گزارش کار در این خصوص از دبیران مربوطه شد.

ایجاد هماهنگی بین کانون ها ،فعالیت های مشترک گروهی میان کانون ها ، نظارت بر عملکرد کانون ها از جهت مطابقت مصوبات و برنامه های اجرایی با آیین نامه و مقررات کانون ها از مهمترین اهداف شورای هماهنگی کانون های دانشجویی است.

در پایان مقرر شد که کلیه دبیران کانون ها برنامه های پیشنهادی کانون مربوطه را تا پایان وقت ادرای ۲۲ آبان ماه جهت بحث و تبادل نظرنهایی به امور فرهنگی ارائه دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.