دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹

اطلاعیه

« قابل توجه همشهریان محترم »

اطلاعیه

واگذاری بوفه پرستاری واقع در محوطه پردیس ازطریق مزایده عمومی به واجدین شرایط

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نظر دارد یک باب بوفه پرستاری خود واقع در محوطه پردیس را ازطریق مزایده عمومی به واجدین شرایط واگذارنماید. ضمنا زمان بازدید مکان و دریافت مدارک مزایده به مدت یک هفته از تاریخ سه شنبه 22 آبان 98 لغایت پایان وقت اداری سه شنبه 29 آبان 98می باشد. متقاضیان می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح لغایت 15 بعدازظهر جهت دریافت اسناد مزایده به آدرس بلوار پاسداران-  دانشگاه علوم پزشکی کردستان - مدیریت پشتیبانی پردیس و یا سایت دانشگاه علوم پزشکی کردستان به آدرس muk.ac.ir مراجعه نمایند.

شرایط مزایده:

*الف) متقاضیان جهت شرکت در مزایده مبلغ  20/000/000 ریال را به حساب 48025562 به نام سپرده مزایده دانشگاه نزد بانک رفاه شعبه آبیدر واریز نموده و فیش دریافتی را در پاکت مجزا (پاکت ب) پیوست فرم قیمت پیشنهادی     (پاکت ج) و در پاکت پستی (الف) قرار دهند.

*ب) متقاضیان تا پایان وقت اداری سه شنبه97/8/29 مهلت دارند تا پاکتهای قیمت پیشنهادی خود را از طریق پست پیشتاز به آدرس بلوار پاسداران، پردیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان دبیرخانه پردیس کد پستی 6617713446  ارسال نمایند. به اسنادی که بعد از تاریخ فوق تحویل دبیرخانه این دانشگاه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

*ج) در هنگام عقد قرارداد از برنده مزایده 1 فقره ضمانتنامه بانکی برابر با مبلغ 4 ماه اجاره بوفه و یک فقره بابت تضمین تخلیه بوفه دریافت می گردد.

* د)در صورت عدم عقد قرارداد توسط برنده مزایده، ضمانتامه ایشان به نفع دانشگاه ضبط می گردد و در صورتی نفر دوم معرفی می گردد که اختلاف مبالغ نفرات اول و دوم کمتر از مبلغ ضمانتنامه واریزی باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.