یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰

دبیر جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱خبر داد؛

هیچ محدودیتی برای دانشجویان دانشگاه آزاد جهت شرکت در جشنواره وجود ندارد/آخرین مهلت ثبت نام ۲۰ آذر ماه جاری

فراخوان جشنواره تیتر 11

دبیر جشنواره دانشجویی سراسری تیتر ۱۱، گفت: بر اساس تصمیم گیری شورای سیاست گذاری جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱، دانشجویان دانشگاه آزاد مانند سایر دانشجویان وزارت علوم و وزارت بهداشت بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در جشنواره نشریات تیتر ۱۱ شرکت کنند.

علی اکبر حسینی، در گفت‌وگو با مفدا، در خصوص حضور دانشجویان دانشگاه آزاد در یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ گفت: درست است که دانشگاه آزاد در جشنواره تیتر ۱۱ مشارکت نکرده است، اما بر اساس تصمیم گیری شورای سیاست گذاری جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱، این دانشجویان مانند سایر دانشجویان وزارت علوم و وزارت بهداشت بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در جشنواره نشریات تیتر ۱۱ شرکت کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: بر اساس پروتکل دستورالعمل جشنواره تیتر ۱۱، هیچ تفاوتی بین فعال نشریات دانشجویی در دانشگاه آزاد با دانشگاه‌های دولتی و علوم پزشکی نیست و شرکت کنندگان پس از ثبت نام در جشنواره و دریافت تائیدیه لازم از طریق کارشناس نشریات دانشگاه خود، می‌توانند اثر ارسالی خود را در مرحله بررسی و سیکل داوری ببینند.

دبیر جشنواره نشریات سراسری دانشجویی تیتر ۱۱ در پاسخ به چرایی حذف پیام رسان تلگرام از بخش مجازی این جشنواره و  سؤالات بی‌شمار دانشجویان در این خصوص حاضر به اظهارنظر نشد و گفت: به عنوان مجری دستورالعمل اجرایی یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ معتقدم سؤال در خصوص بود و نبود این شبکه را باید از شورای سیاست گذاری جشنواره تیتر ۱۱ پرسید.

حسینی به دستور العمل شورای سیاستگذاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ اشاره و اضافه کرد: نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ در فضای مجازی شامل چهار بخش سایت و وبلاگ، نشریات صوتی، نشریات کاغذی و الکترونیکی و نشریات چند رسانه‌ای است. شرط اولیه حضور در این جشنواره ثبت اثر و شرکت نشریه مورد نظر در سامانه جشنواره و داشتن مجوز کمیته ناظر بر نشریات هر دانشگاه است.

وی تاکید کرد: در حقیقت شرکت کنندگان در این جشنواره باید مجوز کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه خود را داشته باشند که پس از تائید کارشناس نشریات دانشگاه به دست می‌آید.

دبیر جشنواره نشریات سراسری دانشجویی تیتر ۱۱ در پایان در خصوص ویژگی این دوره از جشنواره تیتر ۱۱ نسبت به دوره‎های قبل، گفت: جشنواره تیتر ۱۱ به عنوان بزرگترین رویداد مطبوعاتی دانشگاهی در کشور به شمار می‌رود که دریافت تمامی آثار در این دوره از جشنواره همانند سال گذشته به شکل الکترونیکی صورت می‌گیرد و این از نکات برجسته در این دوره از جشنواره به شمار می‌رود.

گفتنی است یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات، فناوری و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با شعار «آگاهی، شفافیت، مسئولیت» در تاریخ ۲۵ بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

طبق اعلام سایت یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی، فعالان نشریات دانشجویی متقاضی شرکت در جشنواره می توانند از ۲۰ آبان ماه لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود در سامانه جشنواره به نشانی   www.titr۱۱.ir اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.