یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲

ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کانون اردوهای جهادی صراط الحمید برگزار کرد؛

خدمت به زائرانی که سفر با پای پیاده را برای عرض ارادات به حضرت رضا(ع) انتخاب کردند

حاجی زاده_مشهد

امسال نیز همچون سال های گذشته ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کانون اردوهای جهادی صراط الحمید بسیج دانشجویی،خدمت به زائران امام رضا(ع) را افتخار دانست و خاک پای زائران را با برپایی ایستگاه خدمت رسانی، سرمه چشم ها نمود.

دوباره ماه صفر و خیل عظیمی از عاشقان و دلدادگان به خاندان اهل بیت(ع) که سفر با پای پیاده را برای عرض ارادات به حضرت رضا(ع) انتخاب کردند.

به گزارش مفدا مشهد، امسال نیز همچون سال های گذشته ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و  کانون اردوهای جهادی صراط الحمید بسیج دانشجویی،خدمت به زائران امام رضا(ع) را افتخار دانست و خاک پای زائران را با برپایی ایستگاه خدمت رسانی، سرمه چشم ها نمود.

این ایستگاه  با محوریت حضور و مشارکت دانشجویان, پرسنل و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خدمت رسانی به زائران رضوی برنامه ریزی شده و در حدود ۲۴۰ خادم دانشگاهی در این ایستگاه به مردم ارائه خدمت کردند.

زیارت امام رضا (ع) آرزوی هر شیعه است و خدمت به زائران این امام بزرگوار از توفیق های بزرگ مجموعه ستاد اردو های جهادی دانشگاه میباشد که این مهم از ۱۲ ام تا ۱۸ ام آبان ماه در ۳ شیفت کاری در سه نقطه: ابتدای شهرک رضویه جاده سرخس، میدان فردوسی و خیابان فدائیان اسلام به انجام رسید و بیش از ۱۰  خدمت متنوع را با همکاری سایر دستگاه های اجرایی،تقدیم زوار پیاده کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.