یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

برنامه عملیاتی فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ابلاغ شد

برنامه عملیات فرهنگی

مدیر فرهنگی دانشگاه  علوم پزشکی اردبیل گفت: در راستای گسترش مشارکت تمامی واحدهای تابعه دانشگاه و احساس مسئولیت آنها در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی، برنامه عملیاتی فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ابلاغ شد.

دکتر نقی دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا اردبیل اظهار داشت: در راستای گسترش مشارکت تمامی واحدهای تابعه دانشگاه و احساس مسئولیت آنها در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، برنامه عملیاتی ویژهای توسط مدیریت فرهنگی دانشگاه با الگوگیری از پایش برنامه عملیاتی، ویژه دانشکده‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان استان اردبیل تدوین و با امضای ریاست دانشگاه به رؤسای واحدهای تابعه ابلاغ شد.

وی گفت: لازم به ذکر است که برای اجرای هر چه بهتر امور فرهنگی و مذهبی در کلیه واحدهای زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با تصویب شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه و با مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه، مقرر شد که کلیه واحدهای تابعه در شش ماهه اول سال ۹۷ کمیته‌های فرهنگی (امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز، انطباق و کمیته عفاف و حجاب) را فعال و  ضمن معرفی دبیران کمیته ها  جلسات برگزار شده را نیز اعلام کنند. 

مدیر فرهنگی دانشگاه  علوم پزشکی اردبیل افزود: در مرحله بعدی برنامه عملیاتی فرهنگی ویژه هر واحد (ستادی، دانشکده‌ها ، بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان) تدوین و ابلاغ شد.

دشتی تصریح کرد: برای تبیین بهتر این برنامه عملیاتی جلسه‌ای در مورخه ۱۹ آبان ۹۷ با حضور ریاست دانشگاه  برای مسئولین واحدهای تابعه و دبیران کمیته‌های مزبور برگزار و طی سه کارگاه آموزشی  این وظایف مورد بررسی و آموزش قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این برنامه عملیاتی، ۶۵ برنامه با موضوعات کلی (فرهنگی، قرآن و عترت، نماز، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر، انطباق و انجمنهای علمی) به واحدهای تابعه ابلاغ شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.