یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

در مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد؛

جلسه هفتگی شورای هماهنگی کانونهای دانشجویی

حاجی زاده_مشهد

درخواست اجرای ۲ عنوان فعالیت توسط کانون کتابخوانی و برگزاری انتخابات سالیانه شورای مرکزی کانون قرآن و عترت دانشجویان بررسی و تصویب شد.

به گزارش مفدا مشهد، پانزدهمین جلسه هفتگی  شورای هماهنگی کانونهای دانشجویی در روز شنبه ۱۹ آبان ماه ۹۷ برگزار شد. در این جلسه که در محل دفتر مدیریت امور فرهنگی دانشگاه و با حضور دکتر محمد اسماعیل زاده، مدیر فرهنگی دانشگاه، رحمانپور نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و تعدادی از دبیران کانونهای دانشجویی برگزار شد،

در این نشست درخواست اجرای ۲ عنوان فعالیت توسط کانون کتابخوانی و برگزاری انتخابات سالیانه شورای مرکزی کانون قرآن و عترت دانشجویانبررسی و تصویب شد.

لازم به ذکر است، ایجاد هماهنگی بین کانون‌های دانشجویی و برنامه‌ریزی جهت فعالیت‌های مشترک میان کانون‌های مختلف دانشگاه،  نظارت بر عملکرد کانون‌ها از جهت مطابقت مصوبات و برنامه‌های اجرایی با آیین‌نامه و مقررات کانونها از مهمترین اهداف شورای هماهنگی کانونهای دانشجویی است. از ابتدای سال تاکنون این شورا بیش از ۱۵ جلسه عادی و فوق العاده تشکیل داده است که به طور معمول در روزهای شنبه برگزار می‌گردد.

در حال حاضر ۱۸ کانون دانشجویی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی در سطح دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال فعالیت هستند.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.