یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸

به مناسبت هفته قرآن و عترت،

جمعی از اعضای شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت با رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت دیدار کردند

رهبری

به مناسبت هفته قرآن و عترت جمعی از اعضای شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت دیدار کردند.

به گزارش مفدا، در این نشست صمیمی که با حضور آقایان رهبری، آقاجانلو و صادقی به نمایندگی از مجمع قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در روز شنبه ۱۹ آبان ماه در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت انجام شد، محمد مهدی بحر العلوم رییس مرکز قرآن و عترت ضمن گرامیداشت هفته قرآن و عترت دانشگاهیان، تاکید کرد که قرآن و عترت مختص به یک هفته یا یک ماه نیست و همواره باید نور معنویت در دانشگاه‌ها متجلی‌باشد.
در ادامه رسول رهبری دبیر مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت ضمن تبریک هفته قرآن و عترت، برنامه‌های این مجمع را برای گرامیداشت این هفته ارائه کرد. رهبری در ادامه بر برگزاری جلسات منظم و مدون جهت انسجام کانون‌های قرآن و عترت تاکید کرد و گفت: در حال حاضر با ایجاد ساختار در کانون‌ها شاهد هماهنگی و انسجام عملکردی خوبی در این حوزه هستیم.
در پایان آقایان صادقی و آقاجانلو گزارش‌ها و پیشنهادهای دانشجویان قرآنی کشور را برای برگزاری بهتر جشنواره قرآن و عترت در سال آینده ارائه کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.