یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸

رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم خبر داد:

اعلام نتایج آثار جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

امروز؛ اعلام نتایج آثار جشنواره قرآن و عترت دانشجوی

رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم از آغاز داوری آثار هنری سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور و اعلام نتایج نهایی آن تا پایان وقت اداری روز ۱۹ آبان‌ماه، خبر داد.

به گزارش مفدا، رشید جعفرپور در گفت و گو با ایرنا، افزود: حدود ۲۸۰ اثر هنری شامل آثار عکاسی، تذهیب، معرق و منبت، خوش نویسی، نقاشی، فیلم به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت ارسال شده که استادان هنرمند فرایند داوری را آغاز کرده اند.
به گفته جعفرپور، نتایج بخش هنری همراه بخش های ادبی، پژوهشی و فناوری امروز شنبه ۱۹ آبان نهایی و اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به برگزیده بودن و کیفیت مطلوب آثار رسیده به جشنواره، داوران نهایت دقت در داوری را بر اساس دستورالعمل اجرایی جشنواره، مصوب شورای هماهنگی فعالیت های دینی و قرآنی دانشگاه ها، انجام خواهند داد.
رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم درباره دستگاه های شرکت کننده در این دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، توضیح داد: جهاد دانشگاهی، سازمان بسیج دانشجویی کشور، دانشگاه های فنی و حرفه ای، علوم و معارف قرآن کریم، د فرهنگیان، جامع علمی کاربردی، پیام نور، آزاد اسلامی، وزارتخانه های بهداشت و علوم همچنین نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دستگاه های شرکت کننده در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان هستند و آثار ارسال شده مربوط به این دستگاه های دانشگاهی است.
وی همچنین از انتشار منابع بخش معارفی، رشته دعا و مناجات خوانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان خبر داد.
سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، نیمه دوم آبان ماه و در روزهای ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه جاری به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد، برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.